Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:hope

Godzina, data zdarzenia:20:50

Mapa:nie pamietam

STEAM_ID / IP:no steam

Uzasadnienie: Witam , znów dostałem za nic bana , jakiś koleś o chińskim nicku zacząl wyzywać mnie , że niby mam wh aima i nie wiadomo co jeszcze wbił admin i odrazu ban ... zaraz wrzucam ssy i wkurza mnie to już ciągle za nic mnie banujecie... ogar troche..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzie teraz moge znaleźć ssy w plikach? cstrike i hf to sa te stare co mialem a nowe ?     jakoś ten admin co mnie zbanował nie interesuje sie tym ,żeby dać dowody ... to zbanował mnie bez podstawnie ? bo komuś nie pasowało ,że go zabijam?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodzi mi o half life , ok sorry , to czekamy.    Dowodów nie ma to i bana być nie powinno ... jak można na słowo płaczka co ma staty 2/3 uwierzyć ,że mam cheaty...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sekunda. Ściągam demko z HLTV. Dostałeś bana za aima, bo moim zdaniem to był aim. Zaraz sprawdzę i rozpisze demko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sekunda. Ściągam demko z HLTV. Dostałeś bana za aima, bo moim zdaniem to był aim. Zaraz sprawdzę i rozpisze demko.

 

 

nie mialem aima , daj screeny to zobaczysz ,ze nic nie mam , Jasne demko ... nie potrafil odpisać kilka godzin , też byłbym wstanie zmontować takie demko , że każdy na nim miałby aima i co tylko bym chciał wiec..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://speedy.sh/QF5eZ/hope.dem

 

 

 

2:47 - celownik przeskakuje z jednego na drugiego z prędkością światła ;)

 

 

 

Nawet nie oglądałem dalej... Jeśli będzie taka potrzeba to rozpiszę bardziej szczegółowo, ale sami sobie zobaczcie to demko w tym momencie i też uznacie, że nie ma sensu dalej oglądać.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewidentnie na demku jest parę akcji spalonych, kilkanaście sekund po tym co podał SŁODZIAK pięknie widać jak zdjąłeś 2-ch (oczywiście celownik sam wleciał im na hs). Bez Ub. Jedynym wyjściem jest zrobienie 100 reklam własnoręcznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...