Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam koledzy że nie mam pomysłu na konkurs. Ale nie widziałem konkursu Paintball prosił bym was o wymyślenie konkursu. A nagrodę ja bym ufundował a było by nią dostęp do gry Dead Island Epidemic bo został mi 1 klucz:) http://scr.hu/0fy9/n5uzw

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To po co napisałeś ten temat?

 

Dział Propozycja Konkursów skoro już zacząłeś to sam powinieneś podać jakiś pomysł. Zaraz się zacznie syf bo każdy będzie pisał "nie było konkursu na zm, wymyślcie coś"

 

Czekam na Twoją konkretną propozycję inaczej temat do kosza poleci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem waszych sporów. Camp trochę przesadzasz...

 

 

 

A co do propozycji, można zrobić ten konkurs, ale nie wiem czy wiele osób będzie brało w nim udział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z czym przesadzam? Że te dziecko, ma jeszcze czelność proponować jakieś konkursy, mimo tego że latało na skryptach? Hahahaha. Dobrze pucuje się widzę, ale mam nadzieję że się nie uda :]

 

 

 

Ps. Zmień ten avek pączusiu, bo nie jesteś opiekunem, przestań ustawiać adminów na serwerze pod swoje dyktando, a po drugie może Tobie się przyda taka maść, bo od nadmiaru słoniny może być Ci cięzko, i polecam zacząc Chodakowską. 

 

 

 

Co do konkursu jestem na Nie, bo nawet nie wiem na czym ten konkurs miałby polegać, skoro piszesz propozycję, to proponuj. Ale widać że ktoś tutaj nie potrafi myśleć, a co za tym idzie czytać ze zrozumieniem od czego są poszczególne działy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Camp nie wiem ile masz lat ale po twoim pisaniu i intelekcie powiem max 15lat nie przesadziłem 13. Ja się pucuje? Nigdy nie widziałem większego włazi tyłek niż ty :)

 

Ps: Zmień avek bo to że koledzy dali ci na próbę majeranek zajarać to już miałeś zaciesz? Dla twojej wiadomości chodzę na siłownie od ponad 2miechów a nie jak ty chipsy cola gramy w goła. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak juz spamujemy i odbiegamy od tematu, to napisz raz jeszcze. Zacznij chodakowską, bo tyjesz, i tak mam max. 13 lat :) No chodzisz na siłownie, i mowisz ze idziesz na mase, ktora ci sie uszami wylewa. A ta siłownia ma chociaż puzzle?

 

 

 

ja go obrazam, bo pisze ze tyje? :D super :D widze ze ktos tutaj nie odroznia obrazy od pisania prawdy :D a moze Nasz opiekun cod'a 200 dostanie warny za pisanie nie do tematu w koncu? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zakończyć dyskusję bo ona do niczego nie prowadzi. 

 

Co do konkursu to jestem na nie. Napisałeś temat w, którym dałeś tylko nagrodę, a niech ktoś wymyśli na czym miałby polegać...

 

Proponuję zastanowić się na czym miałby polegać ten konkurs i wtedy ładnie napisz o co ci chodzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja uważam, że go obraziłeś, on uważa podobnie i zapewne wielu innych graczy też. Widocznie nie znasz granicy dobrego smaku. Jak macie sobie coś do wygarnięcia,

 

zapraszam na pw/steam/gg. Tam możecie sobie ulżyć, na publicznym forum proszę nie wprowadzać napiętej atmosfery. Temat zamykam, dział jest od propozycji

 

konkursu, atakowej tutaj nie widzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...