Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanko - MrLes

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kacper

2. Kontakt: steam- mripap, skype- murzyn12322

3. Lokalizacja: Okolice Lublina

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Ostatnio mało z powodu braku czasu ale jak mam to dziennie z 3-4h

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Próbuje jak najczęściej siedzieć.

6. Posty (min. 300 sensownych): Są

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym dopracować działy oraz jak najbardziej należycie zajmować się spamem i niepotrzebnymi tematami

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Organizacyjne czyli odrabianie pkt i tym podobne.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Są duże. Cały czas trzeba współpracować w grupie i radze sobie z tym.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Staram się być jak najbardziej cierpliwym, a najbardziej dla tych co nie mają tyle doświadczenia co starsi użytkownicy ;].

11. Coś o sobie: Mieszkam w okolicach miasta Lublin. Zajmuje się bycia grafikiem na forum oraz pogrania troche na DD2+DM

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Obsługiwałem MyBB oraz phpBB więc myślę, że i z tym skryptem sb poradzę.

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

Pozdrawiam MrLes

PS: Co do pkt jutro go odrobię bo całkiem o nim zapomniałem a ostatnio miałem przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

 

Wykazałeś się ostatnio brakiem kultury, kiedy napisałem zlecenie, dokładnie obraziłeś moją matkę. Masz już jedno stanowisko którego całkiem nie ogarniasz, przykładów by się kilka znalazło, po drugie nikt z wyższej administracji Cię zbyt nie zna, nie było z Tobą nigdy kontaktu na ts3, etc. Po prostu Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio zrezygnowałeś z admin, aktywnością w zleceniach też nie błyszczysz. Nie jestem pewien czy jak byś dostał rangę moderatora zapał nie skończyłby się równie szybko jak do poprzednich funkcji, Niestety jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś wypowie się nie po twojej myśli, odpowiadasz atakiem. Tak było w podaniu jednego z adminów bf4 i zleceniu Camp`'a. Najpierw musisz zacząć panować nad własnymi emocjami.

 

 

 

 

 

Zajmuje się bycia grafikiem na forum oraz pogrania troche na DD2+DM

 

 

 

Ręce mi opadły...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...