Skocz do zawartości
Teez.

[PRZYJĘTY]Podanie na redaktora :) - TeeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip

 

 

Wiek: 16

 

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: gg - 49776779

 

 

Staż na forum: 19 styczeń 2014

 

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: w 2 gim. prowadziłem gazetkę szkolną oraz aktualnie dodatkowe zajęcia jako sekretarz.

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: admin dd2#2 a następnie admin BF4

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]:7

 

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: aktualnie nie mam kompa, mam sporo czasu bo zrobiłem sobie przerwę od cs. Myśle ze po 1/2 wywiadach w tygodniu

 

 

List motywacyjny: Cześć ! Chciałbym pomóc aktualnym redaktorom, których jest b. mało (2). Mam sporo czasu na pisanie wywiadów, dlatego pisze podanie. Nie zależy mi na vipach i premkach bo i tak ich nie wykorzystam

 

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

 

 

 

Wywiad został przeprowadzony z adminem serwera dd2 + dm. Plebania !

 

 

Ja - pomarańczowy

 

Plebania - niebieski

 

 

 

Siema Plebania, właśnie składam podanie na redaktora. Masz czas na przeprowadzenie wywiadu ?

:)

 

 

Tak, z miłą chęcią!

 

 

 

Tak więc zaczniemy jak to każdy. Przedstaw się, napisz ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz na codzień.

 

 

 

Mam na imię Maciej, lat 16, pochodzę z niewielkiej wsi Kamienica niedaleko Nowego Sącza (może niektórzy kojarzą). Na codzień chodzę do miejscowego gimnazjum, gdzie zostało mi jeszcze kilka miesięcy nauki.

 

 

 

16 lat? Czyli będziesz pisać egzamin gimnazjalny, tak jak ja. Stresujesz się? Jakie są Twoje wrażenia ?

 

 

 

Stresować się stresuje jak każdy, ale jednak stresuje się bardziej moja mama niż ja sam :). Co do samego egzaminu to test jak test tylko, że ten jedyny i wyjątkowy do którego przygotowujemy się my trzecioklasiści cały okres w gimnazjum.

 

 

 

Hah! Jak to Mamy xD. Opowiedz Nam o Twoich zainteresowaniach.

 

 

 

Hmmm, moje zainteresowania to cs, samoloty, rowery, trochę kręcą mnie motory choć w życiu miałem tylko jeden :(, ale planuje w przyszłości może jakiś zakupić.

 

 

 

Na samą myśl, jak słyszę słowo "motor", przypomina mi się wypadek mojego Taty, ale to nie temat dzisiejszego spotkania. Co tak bardzo kręci Cię w motorach ?

 

 

 

To że można nimi wyjechać prawie wszędzie, można poczuć wiatr we włosach o ile ktoś je posiada i prędkość którą można nimi osiągnąć, ale i adrenalina z tym związana.

 

 

 

Szczerze powiedziawszy, ja to bym sie nawet bał wsiąść. Miałeś jakieś przygody z dzieciństwa które pamiętasz do dziś ?

 

 

 

 

Tak miałem taką jedną raz. Pewnego razu z kolegami spotkaliśmy się koło domu jednego z nich i mieliśmy się gdzieś przejechać na rowerach a, że zaczęło padać to poszliśmy to szopy niedalego jego domu, coś tam porobić. Zaczęliśmy kombinować a że było zimno wpadłem na pomysł żeby rozpalić tam ognisko (jaki ja byłem wtedy głupi eh). No a że było tam pełno słomy to już pewnie się domyślacie jak mogło się to skończyć. Dobrze, że sąsiadka przechodziła i to zobaczyła bo nie wiem jak to się by skończyło. Ale wtedy też dostałem nauczkę bo w domu dostałem za to nagrode psem w tą część gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

 

 

 

Jakbym to ujął jednym słowem - "grubo". Dobrze, że skończyło się tylko na "lańsku" Masz już drugą połówkę? Jeżeli tak to opowiedz coś o niej. Co robicie razem najczęściej, co Ci się w niej podoba.

 

 

 

Nie, jeszcze żadna mnie aż tak nie pochłoneła narazie czekam na tą jedyną heh :D. Jestem jeszcze młody i mam czas na miłosne igraszki.

 

 

 

Witaj w klubie :) Jakie masz plany na życie/marzenia ?

 

 

 

Jak narazie to skończyć szkołe, a w przyszłości chciałbym być zawodowym pilotem samolotów.

 

 

 

Ooooo! Ciekawy zawód, ale i tak boje sie wsiąść do samolotów, chociaż już leciałem do Egiptu. Jeździsz na Air-Show ? Akurat odbywa się w moim mieście.

 

 

 

Nie, jeszcze nie byłem na takiego typu imprezie, ale z chęcią bym się tam wybrał.

 

 

 

Szkoda ;/ ja jestem co roku, może kiedyś się spotkamy. Teraz trochę odbiegniemy od tematu. Jak znalazłeś się na sieci multi-head ?

 

 

 

To ciekawa historia, znalazłem sie tu przez naszego tutejszego admina dd2 + dm - rostera który zachęcił mnie tutaj abym zagrał na jednym z waszych Cod serwerów ale mi to osobiście nie przypadło do gustu i przeniosłem się na dd2 + dm i już tutaj zostałem.

 

 

 

Rosterrrr! Wbiłem mu nóż na środku heh :D A ja dodałem sobie 2 serwery i zdecydowałem się zagrać na tutejszym dd2#1 bo były fajniejsze nicki haha. Powiedz, skąd pomysł na Twój nick?

 

 

 

To ciekawe. Nick wywodzi się stąd, że pewnego dnia brat chcąc zdenerwować naszą siostre puscił jej piosenkę z wstępu do tegoż serialu "Plebania" a akurat próbowałem wymyślić sobie nick do Steama, ponieważ akurat wtedy go kupiłem. Więc pomyślałem czemu nie Plebania i tak już zostało.

 

 

 

Powiem, że kiedyś oglądałem Plebanie "Stoisz sam pośrodku świata, dookoła tysiąc spraw" Najlepiej sie oglądało z dziadkiem. Czołówka <3 Nasz wywiad dobiega końca :/. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz, masz ulubioną piosenkę ?

 

 

 

Z muzyki, może Was zaskocze słucham wszystkiego co się mi spodoba i nie mam przez to też swojej ulubinej muzyki ani piosenki.

 

 

 

U mnie to samo, co leci to słucham. A może filmy. Co polecasz na rodzinne wieczory ?

 

 

 

Hmm takie klasyki jakie pewnie wiele z was oglądało "Oszukać przeznaczenie" (wszystkie częci) czy "Paranormal Activity" choć nie wiem czy to przypadnie do gustu na rodzinne wieczory

:)

 

 

No przyznam, żadnego z powyżej wymienionych nie oglądałem. Może w wolnym czasie obejrze z rodziną :D To na sam koniec, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

 

Tak, rostera, adonaiego i Ciebie za to że chciałeś przeprowadzic za mną wywiad.

 

 

 

Ok. Dzięki Maciek za przeprowadzony wywiad i poświęcony czas na jego wykonanie. Mam nadzieje, że Twoje marzenia bycia pilotem na pewno się spełnią! Oraz Wesołych Świat Wielkiej Nocy!

 

 

 

Dziękuje za wywiad i za życzenia

 

 

 

O dziwo zgodził sie! 2 od lewej

: http://www.gg.pl/dysk/uAI15wlR8N1CuQI15wlWHsM/07.04.2014%20-%201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałeś

 

"Ja - pomarańczowy

 

Plebania - niebieski"

 

 

Hmm, gdzie te kolorki? Poza tym ten wywiad jest bardzo krótki, tylko wydaje się że jest długi, ponieważ robiłeś WIEEELKIE ODSTĘPY. Jestem neutralny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiadzik :)  Z czasem będzie tylko lepiej wiec masz moje TAK,miła osoba aktywna wiec mogę Ci życzyć POWODZENIA ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad niby krótki ale można z niego dużo się dowiedzieć a o to chodzi w wywiadach. Aby coś wynieść z przeczytania/słuchania wywiadów różnej treści. Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło czyta się wywiad, ale mam nadzieję, że z dnia na dzień wszystko będzie coraz lepsze. Myślę, że nie zostawisz zbyt szybko redakcji - widać Twój zapał.

 

 

Wszystko ustalimy na osobności. Gratuluję Redaktora i życzę owocnej pracy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...