Skocz do zawartości
tetra

[ODRZUCONE]Tetra was zjeeeeeeeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kacper 

2. Kontakt: steam , forum

3. Lokalizacja: Elbląg

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a:   2-4h dziennie .

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 6h .

6. Posty (min. 50 sensownych): są .

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim chciałbym pomóc naszej cudownej administracji .Spędzam bardzo dużo czasu na forum , jestem niemal  cały czas dostępny dla graczy jak i zwykłych użytkowników .   :help:

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:  Jestem wszechstronny , pozostawię tą decyzje dla administracji .

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jak najbardziej ! Nie ma osoby , z która bym się nie dogadał .

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: tak .

11. Coś o sobie: No więc tak : Mam na imię Kacper , urodziłem się w 1993 roku  :) Aktualnie nie uczę się . Skończyłem Liceum Ogólnokształcące  o profilu pedagogicznym   :crazy:  .Do pracy jak na razie nie chodzę , wakacje blisko wiec za jakiś czas będę wyjeżdżał poza granice kraju  zarobić parę grosza na 'sezonówkach'  :) Ale jak na razie jestem wszem i wobec dostępny dla graczy . Mam wiele wolnego czasu , wiec próbuje go w jakiś sposób załatać . Jak wiecie jestem w unban team , myślę ze sprawdzam się tam jako admin . Jestem człowiekiem , który lubi piąć się w górę przy czym stawać na przeciwko nowych wyzwań . Dlatego składam te podanie  :) Skopowioalem to z poprzedniego popdania, poniewaz nic sie nie zmienilo.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem , ale już zapomniałem jak to wszystko wygląda, myślę ze podołam z czasem .

13. Obowiązkowe mikro: da się zrobić .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

 

- jesteś kulturalny, ogarnięty

 

- Ze swoich obecnych funkcji wywiązujesz się bardzo dobrze więc myślę, że sobie poradzisz. xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak ze względu na aktywność,wyżej piszą,że jesteś pomocny,miły i kulturalny to tym bardziej podnosi status podania,że tak powiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozytywna postać. Od samego początku powstania 4funa czujny i pracowity, chyba nigdy nie odmówił będąc proszonym o pomoc. Wdrapuje się na kolejne szczeble poprzez działanie, a to się ceni. Na minus niedawne zamieszanie na codzie, jednak widziałem z jakim bólem akceptował swoją pomyłkę. Zdarza się. Widać, że mu zależy. Wolałbym, żebyś skupił się na obecnie sprawowanych funkcjach, ale po przyznaniu ci kolejnej chyba nikt nie mógłby mieć żadnych pretensji. Jeśli wyjazd do pracy wiązałby się z dłuższym rozbratem z MH, niestety należałoby to dopisać po stronie minusów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK 

 

+ Aktywnosc

 

+ Wywiazuje sie z kazdej swoje rangi mysle ze i ta ogarnie

 

+ Jest kulturalny i pomcny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że tak. 

 

Miałem przyjemność z nim pograć jak i pogadać, pokazuje że mu zależy, kulturalny, pracowity i sumienny :)

 

Reszta w punktach jest na + więc trzeba dać mu szanse ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cię zbyt długo, ale zawsze, gdy do Ciebie napisałem starałeś się pomóc. Tetra, osoba miła, pomocna, kulturalna, więc moim zdaniem nadaję się on na te stanowisko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...