Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie na stanowisko moderatora sieci Multi-Head.pl.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateuszek

2. Kontakt: steam: OST, gg 6496190

3. Lokalizacja: Śląsk

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 2h

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2-3h

6. Posty (min. 300 sensownych): Mam skromne 500+

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym zamykać wyczerpane tematy. Pilnować porządku na forum, kiedy użytkownik łamie regulamin. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Multi-Head.pl

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Opiekowałem się redakcją i jakoś potrafiłem znaleźć wspólny język z redaktorami.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Pewnie iż posiadam takie cechy. Jak się zepnę to nie ma na mnie mocnych.

11. Coś o sobie: Lubie tutejszych ludzi, często kontaktuje się ze starą ekipą, która tutaj sobie jeszcze siedzi. Ogarnąłem już nową pracę więc poczułem znów stabilizacje życiową, więc spokojnie mogę wrócić do CS.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak. Nawet tutaj na forum miałem dostęp do niektórych opcji tego skryptu.

13. Obowiązkowe mikro: TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, Tak, Tak, Tak! Wszystkie wymagania spełnia. Bardzo miły, kulturalny i ogarnięty osobnik. 

 

Ost dużo zrobił dla sieci jako redaktor (Szkoda, że zrezygnował), ostatnio aktywność trochę słaba, ale wiem, że dasz sobie radę na tym stanowisku. 

 

 

 

Powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...