Skocz do zawartości
`Shooter.

[PRZYJĘTY]Podanie - `Shooter.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz

2. Kontakt: Steam , PW

3. Lokalizacja: Taka mała wieś 30 km od Łodzi.

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: W tygodniu 1-2 godz a w weekendy 2-4 godz.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum mam praktycznie ciągle włączone.

6. Posty (min. 300 sensownych): Oczywiście, że są.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pomagać w utrzymywaniu porządku na forum.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie, mogę zajmować się każdym.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam.

11. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz. Mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną. Jestem osobą miłą oraz pomocną. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): W obsłudze skryptu IPB radzę sobie nawet dobrze. :)

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście, że jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie tak. Jesteś z nami od dawna, to twoje 3 podanie, więc wypadało by powierzyć ci funkcje moderatora. Poznałem cię i jesteś przesympatyczną i kulturalną osobą, więc masz moje 100% poparcie. Dodam, że jesteś w gronie moich faworytów.

 

Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shooter to dobry ziomek co sobie brącha na serwerach. Według mnie to taki ludek co nadaje się na posadę moderatora forum. Kompetentny!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Sądzę,że dasz sobie radę. Spełniasz wymagania,jesteś aktywny i z tego co widać kulturalny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak znam shootera od bardzo dawna, wiem ze jest fajna ogarnieta osoba i mozna na niego liczyc, zawsze wywiazuje sie ze swoich obowiazkow :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na TAK pełnił już nie jedną funkcję na sieci i dawał sobie radę ,myślę że spokojnie sprosta tej funkcji powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na tak gracz miły,kulturalny i oczywiście wymagania spełnia 

 

 

 

życzę ci powodzenia 

 

 

 

Pozdrawiam 1head1shot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Spełnia wszelkie wymagania i starania :DAktywny i pomocny.Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shootera to ja znam od takiego małeg __ Masz moje tak kolego. Kultura , praca w zespole + twój humor is the best ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko MODERATORA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...