Skocz do zawartości
JNSRR

[ZAMKNIĘTY]Może?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Dawid

 

2. Kontakt: skype, steam, forum, gg.

 

3. Lokalizacja: Poznań

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: około 4h.

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): tak jak cs.

 

6. Posty (min. 300 sensownych): jest.

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym wprowadzić fajną atmosferę, pomagać graczom jak mogę.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie, głównie skupił bym się na działu OFF-Topick.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest :D

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest :D

 

11. Coś o sobie:

Siemka, jestem Dawid i mieszkam w Poznaniu. Urodziłem się w tym mieście. Słucham muzyki typu rap, ulubionym wykonawcą jest: z Polski: Peja, a z zagranicy: Eminem <3. Mój nick w CS: JN$RR, nick powstał w okolicznościach turnieju szkolnego w CS. Pierw nick miał coś mi ułożyć, lecz zdecydowałem że "bez przekazy" będzie lepszy. Tak powstał mój nick "JN$RR", nikt jak pierwszy raz na serwer nie umiał wymówić tego nicku, z czasem przyszły "ksywki": Dolec, Stolec ( xD), JNSRR. Najbardziej używam "Dolec".

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak jest to najbardziej ogarnięty prze zemnie skrypt. Byłem moderatorem na mpcforum.pl :P oraz miałem sam forum (kilka) i byłem modkiem pełno razy.

 

13. Obowiązkowe mikro: jest.

 

 

 

(znalazłem czas na wszystko i zostało jeszcze trochę :D, wiem może nie jestem z Wami aż tak długo lecz to nadrobię :P)

 

@edit

 

Nie jestem łowcą rang, co do grafika musiałem zrezygnować bo mi program nawalił i nie mogłem go naprawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej, składasz podania na wszystkie posady praktycznie i nie wywiązujesz się zbytnio ze swoich obowiązków na obecnych posadach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecyduj sie co byś chciał osiągnąć. Składasz podanie a następnie piszesz ze nie masz czasu, złożyłeś podanie na grafika a teraz na moda. Ja bym się nad Tobą zastanowił bo jeżeli nie masz czasu na sprawowanie funkcji xyz, to czy będziesz miał czas na moda oraz grafika jeżeli podanie zostanie zaakceptowane. Neutral ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skaczesz z kwiatka na kwiatek ...

 

Na grafika się nie dostałeś ,to walcz o tą posadę i pokaż że Ci zależy ,a nie od razu zmieniasz kolorek na zielony i na moda lecisz .Trzymaj się grafiki bo dobrze Ci to wychodzi .

 

Ja jestem na NIE .Nie widzę Cię jako Moderatora ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, co chwile składasz na coś podanie, po tygodniu też zrezygnujesz?

 

PS. ma być 300 sensownych postów, a nie mających na celu tylko wbicie postu... Mógłbym Ci wypisać wiele Twoich bezsensownych postów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Zaspamowałem całe forum :D" ~JNSRR

 

 

 

Aktualnie posiadasz 301 postów na koncie, a gdy otworzono podanie na moderatora zacząłeś spamować po całym forum żeby tylko wbić te posty. Na nie, posiedź dłużej i pokaż że Ci zależy na tej randze i nie zrezygnujesz po kilku dniach tak jak poprzednio.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...