Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Asysty zamiast 2 fragi za HS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

 

 

Myślałem ostatnio nad pomysłami dotyczącymi serwera. Doszedłem do wniosku, że może lepiej będzie usunąć opcję " 2 fragi za HS " i zamiast tego dodać " asysty ".

 

Gdy strzelimy HS innemu graczowi to i tak liczy sie 1 frag do statystyk i moim zdaniem to jest troche irytujące  :/ a baaaardzo często występuje taka sytuacja jak np. Gracz obija innego gracza i w tym momencie gdy juz ten obity gracz stracił powiedzmy 78 hp to inny gracz go dobija, co jest moim zdaniem nie fair... Wielu graczy irytuje się takimi sytuacjami  dlatego, wymyśliłem proste rozwiązanie i proszę o rozpatrzenie mojego posta :)

 

 

 

Pozdrawiam !

 

ZERO SKILLA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


można zrobić, że jak zabierzesz minimum 51hp to doda Ci fraga i dla tego kto zabił, można też rozdać hajs, wszystko w pluginie jest pod cvarami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem ze wprowadzeniem tego co było na początku czyli za hs - 2 , a za asystę - 1 frag, ponieważ 2 hs powinno się wiązać z nazwą sieci, a na prawdę jest to denerwujące jak weźmiesz komuś 90 hp+ i nic nie dostaniesz , a tak to chociaż te 300$ za tą asystę się przydaje 

 

 

 

I jak napisał ksiezyc, to ta asysta i tak do ranku się nie wlicza ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak by były asysty to te hs nie są juz potrzebne, juz nie róbmy takiego zamieszania na serwerze bo to jest FFA a nie 4fun, i tu nie chodzi o to żeby ona sie wliczała do ranku tylko chodzi o to żeby ludzie monitory sobie oszczędzili że tak powiem i dostali tego fraga jak kogoś obiją :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie " sieć " dlatego można by było na FFA zamienić HS na Asysty myślę, że to by się bardziej spodobało graczom i ukoiło wiekszości nerwy przed monitorami, bo juz dzisiaj jak grałem na serwerze to było dużo dużo takich przypadków ze dobijali fragi i to naprawde stanowi problem dla graczy bo skarżą sie na to. A jak by chcieli HS to na DD2 niech sobie pograja :)

 

Nic więcej nie napisze w tym temacie na ten temat. Tak jak napisalem wyżej. Proszę o rozpatrzenie mojego posta :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehmmm a ja jestem za tym by 2HS zostało ze względu na nazwę oraz tym że się oznacza ta sieć serwerów. A asysty ehmmm pomysł dobry bo naprawdę wkurza to jak ktoś "kradnie", "dobija" i było by to sprawiedliwe gdyby np kowalski dostał fraga za to że zbił 70% hp i ten który go dobił....ale zaś kurde czy nie za dużo tych dodatkowych fragów? Cięzki orzech do zgryzienia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Asysty były włączone i było źle teraz jak ich niema to też źle.......

 

 

 

Nie będziemy włączać czegoś dla 2-3 osób.

 

 

 

2xHS zostają,a co do asyst niech więcej osób się wypowie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no fakt, tutaj sie zgodzę z Wizzem, asysty też zostały wyłączone ze względu na pare osób. Ale skoro na wszystkich (bądz większości) serwerów asysty są, powinny być też i na FFA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za przywróceniem asyst. Na serwerze gra 32 osoby naraz wiec nieraz jest tak ze sie obije po 70hp+ 3 graczy a 4 wyskoczy i sprzeda ci  tzw heada z dupy ;p i cie zabije. A tych 3 gosci dobije badz tez nie ktos inny i fragi ida na jego konto, zamiast obopulnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...