Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

[ZAMKNIĘTY]Skarga za brak zainteresowania ze strony adminów jeśli chodzi o u@

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina ZDARZENIA: 5 min temu 

Nick Admina / gracza, ktory zawinił: Adonai29 i Bocisław 

Dowody: http://speedy.sh/hn5mP/pierwsza-prosba.rar

 

              http://speedy.sh/KmB4W/druga-prosba.rar

 

                http://speedy.sh/MWvVA/a-tu-admini.rar

Świadkowie: 1head1shot bo jego też ta mina tam zabiła a admini nic z tym nie robią 

Uzasadnienie: Byłem dawniej tu adminem ale takiego olewania to tutaj nie było, miałem ładne staty graliśmy itallie 2, kolega o nicku Vegetta kład miny przed wejściem do domku co jest zabronione. Napisałem raz na u@( nawet zapytałem i poprosiłem) zero odzewu, po chwili napisałem drugi raz też nic olewka totalna!!!. Dowody są świadka mam bo też wpadł w te minę bo ten gracz stawiał ją parę rund w tym samym miejscu. Dlatego mam nadzieje że ta skarga nie będzie zamknięta od tak, i jeśli będzie HLTV to też postaram się je tu wstawić. Dziękuję za uwagę :)

 

 

 

Edit/// Chudy człowieku widzisz co robisz?. Jeśli typuję kolegę jako świadka za co mu dajesz 1 punkt?. Proszę o ostrzeżenie dla Chudego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie tak zgadzam się słuszna skarga gdyż jak wbiegałem do domku po hosty oczywiście rzecz biorąc to w drzwiach wpakowałem się w miny jednak co pewnie gracz o nicku "Vegetta" nie przeczytał regulaminu txt.....bym zapomniał pisałem na u@ a admini oczywiście nie zareagowali...

 

 

 

Pozdrawiam 1head1shot

 

 

 

 

 

PS:http://iv.pl/viewer.php?file=18334574691920910748.jpg

 

były idealnie postawione w drzwiach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

.::Sniper::. kolego na ostatnim screenie jest jeszcze admin Om!, więc jest 2 podstawowych adminów. Ja mam admina do pomocy, jak widzę, że są admini na serwerze, to skupiam się tylko i wyłącznie na grze i możliwe, że nie zauważyłem jak pisałeś na @. Dodam, że mi  też się należy odrobina rozrywki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wplątujmy w to admina Omi ponieważ wiem o tym ze w danej chwili miał on problemy z adminem ,poczekajmy jeszcze trochę na Bocisława .Adonai masz admina do pomocy ,lecz jednak dalej go masz .Wiem ze należny Ci się jak to ująłeś " odrobina rozrywki" ale gdy widzisz ze dzieje się coś złego myślę ze  również  powinieneś  zareagować ,nawet w takiej sytuacji gdy na serwerze jest admin który nie ogarnia z niewiadomych przyczyn .Wiec proszę aby takie sytułacje się nie powtarzały ,gdy zauważysz ze dany admin nie reaguje proszę  ty zrób to co on powinien ,a co z robić i gdzie zgłosi takiego admina który nie wywiązuje się z swoich funkcji pewnie doskonale wiesz .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj zobacz na screena nr 2 widać tam, że byłem cały czas w grze, więc trudno ocenić kto gdzie podkłada miny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


owszem stawialem miny w przejsciach i czytalem regulamin ale zapewne nie zauwazylem tego ze nie mozna stawiac przed drzwiami .

 

gdy gralem pare dni wczesniej ktos tez stawial tak miny i admini nic do nie go nie mowili wiec sorry nastepnym razem nie bede stawial juz w zadnych przejsciach ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem już, że było 2 podstawowych adminów, a ja nie jestem w stanie ogarnąć każdego serwera.Też chciałbym troszeczkę sobie pograć bez spamu. Dodam jeszcze raz, jeżeli widzę, że są admini, to staram się im nie wtrącać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga ta jest słuszna ,dziękuje za zdjęcia które umieściłeś z zaistniałej sytuacji co do admina Bocisława na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje .Sytuacje w których admin nie reaguje na u@ nie powinny się zdarzyć pełni tą funkcje nie po to żeby sobie spokojnie ,bezinteresownie grac,a po to by pilnować porządku na serwerze i każde złamanie regulaminu przez gracza wynagradzać stosownym banem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...