Skocz do zawartości
JNSRR

[ODRZUCONE]Wracam?

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: AD 7 (adobe photoshop 7)

 

W czym się specjalizujesz: sygny i avki

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: około 4 miesiące.

 

Kilka Twoich prac:

 

BDLQHK4.png

 


 

jWSnMNd.png

 


 

OGOsejs.png

 


 

@edit

 

Co do tego że nie mogłem robić grafik i musiałem zrezygnować był zrąbany program do robienia tych prac, dla tego miałem 0 aktywność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

Prace takie sobie, ale na avki i sygny wystarczy

 

Byłeś grafikiem i dawałeś rade.

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

Za dużo tych pożegnań i powrotów w dziale grafika. Pokaż, że ci zleży, że to nie jest chwilowe widzimisię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jak zrezygnowałeś to od tamtej pory nie zrobiłeś ani jednej pracy tak mi się wydaje. Pokaż, teraz, że Ci zależy i bądź aktywny w dziale grafiki. Wiesz chyba jak skończył Maszek ? ;) Póki co neutral, prace dobre ale jak pisałem. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro wrocileś to posiedz troszkę na forum i wtedu składaj podanie.

 

Nie

 

 

 

 

Sory że tu (chyba się we własnych podaniach nie można wypowiadać), więc patrz moją aktywność i pod słowem "wracam?" skrywało się "czy wracam na grafika".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace są w miarę mogłeś bardziej się postarać.

 

Lecz jestem na NIE.

 

 

 

Raz jesteś raz Cię nie ma ^^ pojawiasz się i znikasz a w między czasie wręcz "olewasz"

 

 

 

Uważam, iż są lepsi kandydaci na Twoje miejsce, którzy bardziej przykładają się do swojej rangi=pracy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE

 

+ Fajne prace

 

+ Dasz sobie radë

 

- Pokaż, że ci zależy (rób zlecenia)

 

- Zrezygnowałeś z grafika i znowu na niego składasz podanie, nie wiemy czy znowu nie zrezygnujesz

 

Porób prace, bądź aktywny, a będziesz miał moje tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gotowe zdjęcia z napisami.

 

Śmiech na sali

 

 

Sory że piszę ale muszę.

 

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 

dobra, jeżeli to jest gotowe zdjęcie i dodany tylko napis to ja jestem bogiem. Ja nie dodaję takich efektów jak np. kreski jakieś, bąbelki, bo to brzydko wygląda. Jeżeli z Ciebie taki grafik to proszę pokazać swoje umiejętności mi na pw.

 

                                                Pozdrawiam Dolar.

 

 

 

@down

 

Wiem, umiem brać tylko teraz trochę przesadziłem. Poniosło mnie sr, z tego powodu że nie lubię jak ktoś nie jest "grafikiem" nawet tego nie liznął i wie lepiej od kogoś co liznął.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam Ci neutral z takiego powodu, że nie potrafisz brać krytyki na klatę(chodzi mi o to powyżej, rozumiem napisać "haha", ale nie "ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego grafika. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...