Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja Idiola/ karaoke ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co wy na to, aby przed świętami z organizować sobie jakieś karaoke czy coś w tym stylu?

 

Oczywiście wszystko najpierw ustaliłoby się z Górą, ale tak wstępnie chciałbym wiedzieć ilu z was miałoby ochotę pośpiewać czy to duecie czy tez solo :)? Chętni niech piszą w tym poście. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje, że jest tutaj jeszcze więcej osób, które chciałby pokazać swoje ukryte i zarazem zmysłowe talenty.

 

Prosze nie zamykać tego tematu, bo pewnie wasz szeryf się ttutaj wypowie. Mówie otwarcie, że nie chce być żadnym jury, prowadzący, itp, a bardziej kręci mnie zaśpiewanie czegoś, dlatego tez będę wdzieczny, jeżeli z osób, które są tym zainteresowane wyłanią się sedziowie i prowadzący, bo ja podsunąłem tylko pomysł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za. Ale można było by pomyśleć jeszcze o jakimś dj,który codziennie puszczał by muzykę w godzinach pasujących mu. Sądzę,że umiliło by to pobyt na naszym ts3. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tornad, nie wiem czy wiesz, ale mamy takiego jednego skubańca na sieci, który buja dobrze, ale u niego to z czasem lipa, wiec trzeba kogoś poszukać :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to świetny pomysł. Dość dawno był konkurs idol i kiedy jeszcze było mało slotów na TS, to nie dało się na niego wejść, bo wszyscy siedzieli i słuchali. Ubaw był straszny. Ogólnie wyglądało to tak, że było 3/4 jury, które wydawało oceny od 1 do 10 oraz prowadzący, który mówił, kto ma wystąpić i puszczał muzykę oraz był adminem kanału oraz udostępniał głos osobom, które miały w danym momencie śpiewać. Były na TS zrobione specjalne ragi przez jupika, który wtedy się TS zajmował i zapisy na forum. Oczywiście jeśli ktoś chciał wystąpić w trakcie, to pisał do prowadzącego. Ogólnie bardzo fajna sprawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...