Skocz do zawartości
Gość

Adaś przy telefonie!

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                Cześć. :)

                                      Dzisiaj przeprowadzę wywiad z Aj KILL YOU !!!. Miłego czytania. 

 

 

Ja - Jasny fiolet.

 

Aj KILL YOU !!! -  Niebieski.

 

 

 

Hej,z tej strony Lidia. Masz chwilkę czasu na wywiad?

 

 

Hej. Pewnie, że tak. 

 

 

Dobrze. Na sam początek przedstaw się, powiedz gdzie mieszkasz i ile masz lat.

 

 

Mam na imię Adam, mieszkam we Wrocławiu i mam 27 lat. ;)

 

 

Wrocław to raczej znane miasto, ale opowiedz nam coś o nim.

 

 

Bardzo znane. Za wielę jednak nie mogę opisać Wrocławia, gdyż mieszkam tu zaledwie ponad rok. Mogę napewno powiedzieć, że jest to jedyne miasto w Polsce, które ma tak dużą ilość mostów. Piękny rynek i bardzo dużo krasnali.

 

 

Skoro mieszkasz tu tylko ponad rok, to gdzie wcześniej mieszkałeś? Opowiedz coś o swoim dawnym mieście lub wsi.

 

 

No to teraz, będzie grubo. Zacznijmy od tego, że urodziłem się w aucie na granicy PL/GER, dokładnie między Gubinem, a Guben woj. Lubuskie. W Gubinie mieszkałem do 14 roku życia. Następnie wyjechałem do Niemiec, gdzie skończyłem Liceum i napisałem maturę. Mieszkałem tam u swojej siostry, gdyż w połowie jestem GER moja śp. mama była niemką. Po maturze wróciłem do PL na studia dokładnie do Poznania, gdzie mieszkałem 2 lata na Dębcu, ale znudziło mi się miasto, więc przeniosłem się do Gdańska gdzie skończyłem studia i obroniłem inż. Kocham 3 miasto i bardzo za nim tęsknie, a do Wrocławia przywiała mnie praca i Kobieta, czyli moja kochana Madzia.

 

 

Wow! Tu mieszkałeś, tam mieszkałeś.  Przynajmniej miałeś jakąś przygode, hehe. :D Co lubisz najbardziej robić w wolnym czasie?

 

 

Przygodę to miałem, gdy dostałem delegacje z pracy na śląsk i mieszkałem ponad rok w Sosnowcu. Ślązaki to "dziwni" ludzię, bez obrazy oczywiście. :* Tam są Hanysy i Gurole, a ja byłem całkiem dla nich obcy. Czasami mało brakowało, by "balety" zakończyły się dla mnie żle. Dobrze, że zawsze w większej grupie wychodziłem się bawić, czy to do Katowic, czy też do Krakowa. W wolnym czasie dużo chodzę na basen, oraz spotykam się ze szwagrem na hali i gramy sobie w siatkę lecz obecnie więcej czasu poświęcam na wyjazdy do lekarza z Madzią oraz organizowanie wesela, gdyż już na 08.11.2014 urodzi się nam dziecko.

 

 

Dziecko? Jak będzie się nazywało? 

 

 

Jeszcze nie podjeliśmy decyzji. Dopiero 12 tydzień, więc mamy sporo czasu. :) Napewno na 2 będzie mieć Andrzej, po Dziadku o ile będzie to chłopczyk, na co wszystko wskazuje. 

 

 

Życzę wam udanej rodziny. Lubisz czytać książki?

 

 

Rodzina napewno będzie udana, dziękuje. Po Tatusiu, raczej zwariowana. Owszem lubię, mam nawet swojego ulubionego autora, którym jest Robert Ludlum. 

 

 

Jakie jest Twoje hobby?

 

 

Tak jak już Ci pisałem, pływanie, basen i siatkówka.

 

 

Masz jakieś osiągnięcia, w pływaniu lub siatkówce?

 

 

Owszem, mam kilka pucharów z zawodów amatorskich, w pływaniu oraz z turniejów siatkówki. Ostatni jaki zdobyłem, to jest puchar Miasta Wrocławia, za zdobycie 1 miejsca, wraz ze szwagrem, w turnieju siatkówki plażowej.

 

 

A masz jakieś zdjęcia medalów?

 

 

Nie robiłem sobie zdjęcia galerii, ale dobry pomysł. Lecz na tą chwilę, są one wszystkie w kartonie z ikei, bo za dużo dla mnie nie znaczą. Więc, gdy się pozbieramy na swoim nowym mieszkaniu, to zrobię sobie galerię i wrzucę foto na MH.

 

 

Dobrze. A może dasz nam swoje zdjęcie, aby gracze Cię bardziej poznali? :D

 

 

No nie mam jakiegoś żadnego nowego, ale coś starego znajdę. 

 

 

Okej to na sam koniec wyślesz mi. Jakie są Twoje marzenia?

 

 

Przede wszystkim to, by dzidzia urodziła się zdrowa. Przy okazji, by układało mi się w życiu coraz to lepiej.

 

 

Tego samego ja Ci życzę. Jak prawie każdy chłopak oglądasz mecze, racja?

 

 

No tutaj Cię zaskoczę, gdyż za dużo piłki nie oglądam. Ja jestem fanem sportu zwanego czarnym złotem. ŻuŻel FALUBAZ ZIELONA GÓRA.

 

 

Każdy człowiek jest inny.  Jakie słodycze najbardziej lubisz?

 

 

Uwielbiam Marcepan i jabłecznik mojej Teściowej. 

 

 

Dobrze przejdzmy do Cs'a. Jak zacząłeś swoją przygodę z Cs'em?

 

 

Miałem 13 lat, gdy pierwszy raz zagrałem w Cs'a u znajomego w kafejce. Może to głupio brzmi dla osoby w Twoim wieku, ale za moich czasów internet to był rarytas, więc graliśmy na lanie.  Oczywiście 1 próba była bardzo nieudana, ale z czasem zaczynało mi się to podobać i tak zostało do dziś, lecz dziś Cs to moja 2 miłość. 

 

 

Tyle już grasz, a nadal tak lamisz. A jak zacząłeś przygode z Multi-Head.pl? Podoba Ci się tu?

 

 

Lamię, gdyż od zawsze nie byłem Asem w Cs'e. Poza tym, mam dużo innych spraw na głowie, takich jak praca, rodzina, kobieta itp. Na MH przyszedłem hm, z transferu. Bardzo dużo grałem na pewnej znanej sieci, ale nigdy nie starałem sie o rangi na owej sieci i bardzo późno wbiłem na forum. Następnie, grałem bardzo dużo czasu na innym serwerze, innej sieci, zazwyczaj na TP. Gdzie już rangi miałem. Aż wkońcu trafiłem do was na MH. Starałem się rozwinąć serwer TP, lecz opuścili mnie towarzysze, którzy ze łzami w oczach na kolanach wrócili na poprzednią sieć, za nic mając swój HONOR oraz słowa wcześniej wypowiadane. Jeśli chodzi o MH, to bardzo mi się podoba na sieci. Cieszę się, iż mam kontakt z czerwonymi i w razie potrzeby zawsze są pomocni. Z góry bardzo chciałbym podziękować n-ty'emu / Chudemu / Bad ek'owi / Aquax'owi / Prox'owi/ za pomocną dłoń podczas moich początków na sieci jak i za obecne wsparcie. 

 

 

Ale masz wytłumaczenie, haha. :D Masz zamiar przejść na CS:GO?

 

 

Nie! Za stary jestem. Pochodzę z pokolenia, które pokochało 1.6 i nic tego nie zmieni, ani GO, ani BF4. Grywałem w to i to, ale zawsze najlepiej się czuję, na Cs 1.6.

 

 

Dla mnie też jest lepszy 1.6.  Jakie są Twoje ulubione mapki i bronie?

 

 

Mapka to ODD2, w każdej postaci, oraz Nuke. Broń to M4 z tłumikiem i HE. Reszta jak popadnie, tak leci.

 

 

Wolisz grać mixy, czy tak poprostu normalnie?

 

 

Jeśli mam dobrą ekipę, to zawszę chętnie na mixy.

 

 

Uważasz, że dobrze karasz "botów"? 

 

 

Boty, to ja karam nad wyraz. A jeśli chodzi o graczy, to kogo trafię, tego zabiję. :P

 

 

Jak Ci się pracuje w roli Admina?

 

 

Uważam, iż bardzo dobrze, lecz czasami nerwowo nie ogarniam.

 

 

Hehe, okej to już koniec naszego wywiadu. Na koniec chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

 

Pozdrawiam całą Ekipę MH, a w szczególności moją Babcię, która i tak nie ma neta. Żart, do publikacji oczywiście. :D Tak jak pisałem n-ty / Aquax / Prox / Ba dek / Chudy.  Dziekuję za wywiad. :* Cała Administracja MH, niech pamięta, siła w tym by być SOLIDARNYMI.

 

 

To ja Tobie dziękuje za wywiad. Pozdrawiam, pa. ;)

 

 

Pa.

 

 

 

 

                                                                                    A tutaj foteczki Aj KILL YOU : 

 

                                                                      

http://iv.pl/images/34275617037896455673.jpg

                                                                     

http://iv.pl/images/32955000371378823900.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad dobry, fajnie się czytało, dowiedzieliśmy się trochę o Adamie ;)  Plusik za pracę.

 

 

 

Co do wywiadów Pani Redaktor, zauważyłem, że pytania z wywiadu na wywiad się powtarzają, oraz niekiedy pojawiają się błędy.

 

 

 

Np.Dziecko? Jak będzie się nazywało?

 

 

Oczywiście, że będzie nosiło nazwisko ojca ;) Chyba powinno być Jakie będzie imię nosiło dziecko.

 

Tak samo powtórka pytania o hobby.

 

Taka to moja drobna uwaga ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę krótki ten wywiadzik ale dużo o sobie napisałeś wiec jest bardzo sympatyczny :) Adaś jaka mordka  :D zakręcony pozytywnie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszytko fajnie. Wywiad treściwy, ciekawy.

 

 

 

Tylko czemu masz masę błędów, no będzie z 20 byków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...