Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Wywiad z Lesem.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemanko, bez zbędnego rozpisywania się...Zrobiłem wywiad z Grafikiem @Minister Les, mam nadzieję, że pytania już nie będą takie "nudne". 

 

 

 

[align=center]Zapraszam do lektury!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

FAAAJNY

 

MrLeS

 

 

 

[align=center]Siemano Les, masz ochotę udzielić mi wywiadu?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć Fajny, oczywiście , że mam czas na udzielenie Ci wywiadu ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że ułatwisz mi pracę i będziesz używał polskich znaków i nie pisał spacji przed kropkami ;D. A tymczasem, przedstaw się, napisz ile masz lat i skąd pochodzisz.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mam na imię Kacper, mam 15 lat oraz mieszkam w małej wsi o nazwie Zalesie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Zdradź nam Twoje zainteresowania.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Moimi zainteresowaniami są głównie : Grafika komputerowa, motoryzacja - bardziej sprzęty typu Quad lub jak kto woli ATV oraz piłka nożna na pozycji bramkarza.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Więc w wolnym czasie jeździsz na Quadzie...Pokażesz nam jakieś zdjęcie tego cuda?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Hmm spróbuję coś znaleźć.

 (Kilka minut później...)[/align]

 

[align=center]Proszę:  

[/align]

 

[align=center]34b6056235492bad.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Grasz w jakimś klubie piłkarskim?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Gram w miejscowym klubie dla Juniorów, oczywiścię pozycja bramkarza jak pisałem wyżej. Nie jest to jakiś Mega zespół ale na zawody czasem jeździmy. Klub nazywa się Tur Milejów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Życzę wielu sukcesów :). Skoro grasz w "gałę" to pewnie masz ulubiony klub i piłkarza, tzw. Idola. Czy to prawda?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Dziękuję ;]. Zgadza się, mam swoich cichych idoli ;]. Klub to Real Madryt a zawodnik to Iker Casillas.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A jak Ci się powodzi w szkole?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak średniemu uczniowi w naszej szkole. Przechodzić do następnej klasy daje radę ale najbardziej skupiam się na Egzaminie Gimnazjalnym który czeka mnie za rok, ponieważ teraz jestem w drugiej gimnazjum.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jak wiadomo za 2 dni Test Szóstoklasisty. Masz może jakiegoś znajomego, które go będzie za te 2 dni pisał?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie koleguje się za bardzo z uczniami o 2 roczniki niżej ode mnie ale znam jednego znajomego który pisze te testy za 2 dni. Według mnie ten test jest zupełnie nie potrzebny. Nic się do niego nie uczyłem a bym w najlepszej 5 z mojego rocznika.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak on "przeżywa" ten test? To znaczy, ciągle się uczy i stresuję, czy podchodzi do tego "na lajcie"?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mówiąc szczerze to pół na pół. Około 2 tygodni temu ledwo się nim z nim obchodził, a teraz już ma małego stresa ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe. Po ukończeniu gimbazy masz zamiar iść do Liceum Ogólnokształcącego czy Technikum pod wybranym kierunkiem?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardziej ciągnie mnie do Technikum w kierunkach Logistycznym lub Informatycznym. Te dwa kierunki są i przyszłościowe oraz zarobkowe. Jeszcze się nie zdecydowałem ale bardziej ciągnie mnie do Informatycznego a najbardziej do Grafiki Komputerowej.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Pożyjemy, zobaczymy...:). Jakie miałeś zachowanie na półrocze w szkole?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Miałem mieć Bardzo Dobre a nagle na karteczce było Dobre. Nie dziwie się bo pod koniec półrocza zbiłem lampę w sali i troszkę przypał był i pewno tego zmniejszyli mi zachowanie ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Nasuwa się jedno pytanie...JAK JĄ ZBIŁEŚ? xD. I w jakich okolicznościach? ;D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Hehe opiszę to w skrócie bo bym musiał z 3 strony zająć ;D. Dokładniej była to Godzina Wychowawcza na której mamy luzik ponieważ nasza Wychowawczyni jest całkiem "spoko". Gdy rzucaliśmy plecakiem tak zwanego "przychlasta" ponieważ super grzeczny to ja nie jestem, rzuciłem nim trochę za mocno i walnąłem w lampę z której spadła obudowa oraz jedna żarówka się zbiła. Plecak przyznam że był ciężki ale się opłacało. Ta mina dyrektorki Haha ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] O ku*wa. Muszę spróbować :D. Jakie kolory dominują w Twojej szafie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Polecam ;D. W mojej szafie bardziej dominuje kolor : biały, czarny, czerwony, pomarańczowy. W połączeniu tych 3 kolorów czyli raz czerwony lub raz pomarańczowy wychodzi bardzo fajne połączenie. Nie tylko mam te kolory ponieważ u mnie najbardziej dominują stroje typu Bluza Baseballowa oraz luźny i śliski dres ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Ciekawe kolory :P. A czy masz już dziewczynę?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak mam. Na pewno sporo osób z sieci ją zna. Jest to użytkowniczka oraz redaktorka naszego forum - `Dosia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Wyrwałeś ją na te ciuchy ^^. Przy okazji pozdrawiamy Dosię. Jem sobie czekoladę i na myśl przyszło mi pytanie...Czy lubisz słodycze?[/align]

 

[align=center]OCZYWIŚCIE JEŚĆ xD[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Lubię to mało powiedziane. Jestem uzależniony a najbardziej od rzeczy typu czekolada oraz galaretki ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Co byś zrobił, gdybyś miał pierdyliard dolarów?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wyjechałbym [oczywiście z Dosią ;D] gdzieś do ciepłych miejsc typu : Hawaje, Tropiki.

[/align]

 

[align=center]Za resztę kupiłbym sobie lepszego quada ;D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Posiadasz rodzeństwo?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak mam rodzeństwo. Jedną siostre w wieku 21 lat. Bardzo się lubimy ale pokłócić także ;D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A masz zwierzątko?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak mam 3 psy. Jeden to Owczarek Niemiecki Długowłosy, wabi się Axel. Drugi pieseł to Yorkshire Terrier o imieniu Emi. Trzeci to dalmatyńczyk a wabi się Riko.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mieszkasz w bloku czy domku jednorodzinnym?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Domku jednorodzinnym z dużym podwórkiem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] To masz się gdzie wyszaleć ;p. Z czym kojarzy Ci się szczęście?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Dokładnie. Szczęście kojarzy mi się z czymś czego pragniemy oraz marzymy o tym od początku naszego istnienia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wytrzymałbyś tydzień bez komputera?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Raczej tak. Są inne zajęcie jak np: Pobyć ze znajomymi, wyjechać na podróż z teamem quadami, pokombinować lub coś podkręcać w moim sprzęcie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Kiedy coś przeskrobiesz, np. w szkole, dostajesz od rodziców karę czy po prostu rozmawiacie o tym?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najpierw dostaje szlaban później rozmawiamy o tym i szlaban się odwołuje ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Ciekawe ;p. Dokończ zdanie "szaleje za..."[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Moją dziewczyną ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co byś zrobił, gdyby miało nie być jutra?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Został ostatnie chwile z dziewczyną, rodziną, znajomymi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] O jakie porze dnia czujesz się najlepiej?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Po szkole czyli popołudnie ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A w weekend? :P[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Cały dzień ;D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Teraz ważne pytanie...Wierzysz w UFO?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie dla większości będzie to śmieszna odpowiedź, ale Tak wierzę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jadłeś już lody w tym roku?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, nawet dziś.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Ja właśnie nie ;0. Czego się najbardziej boisz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najbardziej tego, że w pewnej chwili stracę wszystko.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Spotkałeś jakiegoś użytkownika MH w rzeczywistości? ( Poza Lidką ;d)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Nie wydaje mi się.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A chciałbyś jakiegoś spotkać?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne. Chciałbym spotkać dużo osób ale kilometry dzielące nasze miejsca zamieszkania nie pozwalają na to.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Czy przydarzyła Ci się w życiu tak niesamowicie śmieszna lub szalona sytuacja, której nigdy nie zapomnisz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Czekałem na to pytanie ;D. W ten czwartek gdy jechaliśmy we 3 quadami [Mój team ;D] złapała nas policja. Oczywiście jak to ja musiałem m tłumaczyć, że się zgubiliśmy itp. Oni nie zwracali na to uwagi więc siedliśmy na quady i jak nigdy nic spierdzieliliśmy w pola ;D. Później ich zgubiliśmy, bo ich Skoda nas nie dogoni.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wow :D. Gdybyś mógł jednorazowo przenieść się w miejscu/czasie, gdzie byś się przeniósł?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, myślę, że na największą górę świata [Mount Everest].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakieś motto życiowe?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]"Nie rób ludziom tego, czego sam nie chcesz"

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobra, teraz "Życie Wirtualne". Gotowy?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Dawaj ;D!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jak znalazłeś się na Multi-Head i kiedy miało to miejsce?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie pamiętam dokładnie ale było to pod sam koniec poprzednich wakacji kiedy szukałem dobrego serwera JailBreak. Znalazłem ten od Multi-Head'a więc wbiłem i już może nie gram na JB ale nadal na sieci gram ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mamy 5 minut na dokończenie xD. A od kiedy grasz w Counter Strike`a i jak zaczęła się Twoja przygoda z nim?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] W counter-strike gram od 4 lat a zaczęło się to od sytuacji kiedy zobaczyłem u kolegi jak gra. Spodobało mi się i gram do dziś.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A od kiedy masz CS`a na Steamie i jakie były powody kupna?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Cs'a na steam mam od dosyć niedawna. Dokładnie to od 4 miesięcy. Powodem kupna było to, że często ludzie na TS3 wołali na Mieszańca i chciałem zobaczyć jak się gra.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mieszańca można grać na NS`ie, mixa już nie ;P. Grałeś kiedyś na cheatach?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Wtedy tego jeszcze nie wiedziałem ;D. Tak grałem było to ok. 2 lat temu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Na jakich serwerach Multi-Head można Cię spotkać?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] BF4, Mixowy ;d oraz DD2+DM.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A właśnie, dlaczego zrezygnowałeś z funkcji Admina BF4?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie miałem zbytnio czasu na Cs'a ponieważ zajmowałem się sporo grafiką dla kolegów oraz robi się już ciepło to na wyjazdy z teamem quadami jeździmy około 4h dziennie więc zbytnio czasu na "Pistolety" nie pozostawało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Masz zamiar kupić CS:GO?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak tylko najpierw muszę zakupić lepszą kartę graficzną.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Miałeś kiedyś robione SS`y na Multi-Head?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]SS'ów nie miałem ale miałem sytuacje w której pisano na mnie skarge, że mam aima. Byłem z tego dumny bo najlepsze akcje dnia nagrał TeeZ którego z tego miejsca pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Na mnie też pisano skargę, że mam aima ;]. Ale to na innej sieci...A teraz, oceń poziom swojego skilla w skali od 1-10.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Myślę, że to będzie około 7 ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Miałeś kiedyś własny serwer w CS`ie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak. Nawet całkiem niedawno. Była to sieć 3 serwerów cs 1.6 oraz jednego samp, ale ludzie się odsunęli ode mnie i nic z tego nie wyszło.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A jakie są twoje ulubione: mod, broń, mapka i drużyna (CT/TT)?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mod to zwykły czysty Cs, broń AWP, mapka de_inferno, drużyna myślę, że CT.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Skąd pomysł na Twój nick?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Sam tego nie wiem. Kiedyś spotykałem się dużo razy ze słowem "Les" i tak pozostało. Później doszedł "Mr" i tak jest do dziś ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Okey, teraz pytania z zakresu tego, co robisz na Forum. Jesteś Grafikiem, to jest ciężka praca? Często musisz mierzyć się z krytyką?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Grafik to z reguły sporo pracy oraz przyjmowania krytyki. Jedna grafika zajmuje mi około 20-30 minut co za tym idzie często ludzie doszukują się niedoskonałości oraz chcą poprawek. Jest to czasochłonna praca ale bardzo satysfakcjonująca.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jak Ci się współpracuję z innymi Grafikami?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Bardzo dobrze się dogadujemy. Zawsze mogę na nich liczyć a oni na mnie ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Miewasz chwile, kiedy chcesz zrezygnować z tej posady?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko raz miałem taką chwile kiedy to ludzie zaczęli "Hejtować" moje prace i było mi wtedy smutno. Były to moje początki teraz hejtem się nie obchodzę a krytyk biorę do siebie i zawsze wychodzi mi to na dobre.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Zdarzały Ci się wpadki? Np. Dodałeś TYLKO napis do gotowego renderu?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak kiedyś to była moja grafika - dodanie napisu do renderu. Teraz próbuję jak najbardziej urozmaicić grafikę cieniami texturkami i innymi dodatkami.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Korzystałeś/Korzystasz z poradników czy jesteś samoukiem?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Sam doszukuje się dodatków ale zawsze poradniki dodadzą tylko na plus moim pracom.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A od kiedy jesteś w ogóle Grafikiem sieci?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Myślę, że chyba 2 miesiąc leci.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbyś osiągnąć jeszcze jakieś rangi na Multi-Head?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak. Zawsze marzyłem o randze Opiekuna. Niedawno te marzenia były blisko spełnienia ponieważ miałem duże szanse aby osiągnąć rangę Opiekuna BF4, ale niestety musiałem zrezygnować z admina i najprawdopodobniej nie będę miał już szans na opiekuna.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Mówi się trudno.  Jeśli na MH miałby powstać nowy serwer i wybór jego moda zależałby od Ciebie, jaki byś wybrał?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] BaseBulider. Jest to bardzo ciekawy mod. Kiedyś grałem na nim non-stop.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Myślisz, że kiedy przestaniesz grać na komputerze?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Będę się starał cały czas być na bieżąco z grami komputerowymi w przyszłości ;].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Chcesz zapodać jakąś nutkę z YT użytkownikom czytającym ten wywiad?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Tak oto ona:

(Pod Wywiadem)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] A teraz 2-3 krótkie pytania. Gotowy?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jedziemy!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Axel, Emi czy Riko? (Dla jasności, to Jego psy)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Axel ;D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jazda na Quadzie czy gra w Piłkę Nożną?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jazda na Quadzie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki za udzielenie wywiadu, Na razie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Trzymaj się i dzięki!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center][media]

[/media] [/align]

 

[align=center]Polecam do gry w cs'a ;D

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Piłkarz i fan realu? *.*  Już Cię lubię xD. Też gram w klubie / junior starszy  - lewy pomocnik :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znęcasz się nad słabszymi w klasie ? Zmień motto bo mija się z celem 

 

 

 

                                                                                                  Masz jakieś motto życiowe?

 

 

"Nie rób ludziom tego, czego sam nie chcesz"

 

:D

"Gdy rzucaliśmy plecakiem tak zwanego "przychlasta" ponieważ super grzeczny to ja nie jestem"

 

 

Wywiad fajny, ciekawy w sumie to jak zawsze :D. Leci +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fan realu zaczynam cie lubić :D

 

Co do wywiadu. Bardzo starannie i długi wywiadzik. Duży + oby tak dalej. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wywiad spoko, na poziomie ale jakoś nie rajcuje mnie czytanie na temat testów gimnazjalnych czy miłości w wieku 15 lat.

 

ale + za dobry pomysł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiadzik,widzę że jesteś młody :) nie myśl że to wada lecz zaleta ;) pytania dosyć proste ale takie są najlepsze do czytania i zrozumienia :D plus dla Ciebie za wywiad+

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajny, ciekawe pytania, bardzo długi co jest wielkim +.

 

Miło się czyta, przydałby się fajny podkład muzyczny i jest Perfect xD

 

 

 

Leci + 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...