Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Klasy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

W prost. 

 

Reaper jest bardzo słabą klasą teraz nikt ją nie gra nawet na premium się nie nadaje

 

Cyber nie wiem kto przerobił tą klasę ale trochę się zapomniał. Zabrać mu 1-2 skoki bo 6 to bardzo bardzo za dużo i zmniejszyć dmg rakiet bo na 1lvl po 130 z rakiety dostawałem. 

 

Admirał ma zbugowane apteczki ma 2 razy więcej apteczek bo 1 leczy jak by ktoś użył 2.

 

Reaper:

 

Int:0

 

Hp:50

 

Wytrzymałość:15

 

Konda;40

 

Opis: Ma no recoil 1/15 z m4a1. Żadna klasa premium nie ma no recoila.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem za reapera to ja bym dodal do zakladki z klasami "zbedne" a nie do premium i propozycja dobra

 

69951_masz-moja-okejke.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgodzę się z tobą co do rapera. Zacząłem grać tą klasą, ale szybko doszedłem do wniosku, że nic nią nie zdziałam. Z no recoil, jestem na wielkie tak i dodałbym mu jeszcze 1 rakietę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rakieta nie !!!!!! Gdyż cyber ma je i wystarczy i trzeba je osłabić.

 

Mam gdzieś na pc plik sma reapera starego zmienić kilka rzeczy i mogę dać go.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na nie pozdro twoje klasy wszystkie praktycznie wyleciały z serwera lub nikt nimi nie gra bo były zbyt przesadzone. Co do reapera ta klasa robiła pocisk jeśli chodzi o cod 200 takie klasy to na 800. No recoil z 1/15 weź ty się puknij, wymusić od kogoś bezlik i śmigasz jak chcesz i kogo chcesz ;). Jak już chcecie ta klase dajcie jej zmniejszoną kondycje i hp oraz zabrać jej 1/15 na natychmiastowe np. na 1/10 na krytyczny strzał 1/3 lub 1/4 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest tu mały problem : nie ma klasy premium z no-recoil ponieważ klasy premium maja statystyki sporo lepsze od no-premium. do tego co robi zwykły Szturmowiec z no-recoil + jakieś naboje.. To co by się działo jak by taka klasa premium 2-3x lepsza od zwykłej miała to co napisałeś + jakieś naboje ? .. To co kiedyś ? ze 2 level Riipera niszczył 1/3 drużyny przeciwników ? a 50 level z odrobina farta na full auto potrafił zrobić teksańską masakrę i zostawały 2-3 osoby z team przeciwnego ? no właśnie.. Więc to odpada.. Pomyśli się i zmieni w teij klasie.. Jak i rakiety też bd osłabione.. A i nie kłam ze z rakiety dostałeś za 130 bo zaraz zaczną innych ponosić fantazję.. I się dobiorę do tego który za czą takie głupoty pisać. 1 level = 130 dmg ? to 200 level wal= 26.000 tysiecy ? gratulacje.. jak masz pisać takie głupoty na forum to się powstrzymaj. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...