Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Wampirek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:WampirApokalipsy:]

Wiek:21

Doświadczenie (w byciu adminem):Doświadczenie jest  :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10

Staż w CS-sie:6-7 lat

Steam / NonSteam:Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametrack...2.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .Ponieważ jako hikikomori siedze w domu kiedy moge i gram kiedy mam czas(chyba ze akurat wyjdzie nowy odcinek) więc ogarnąć ludzi na serverze bedę zdolny :) do tego bywam w godzinach nocnych kiedy jest mało adminów lub wcale więc bedę w stanie wyłapywać cziterków którzy się w tych godzinach pojawiają.

Kontakt: Steam:infodoboga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

krótko i szczerze z mostu. podoba mi się Twoja poprawa godzin przez ostatnie 3 tygodnie :) Jest na prawdę spora :) Jak i to że skoro znowu dużo grasz to mam nadzieję ze nie opuścisz tego i się sytuacja z kiedyś nie bd musiała powtórzyć. Masz moje ,, TaK "

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz moje TAK grasz nocami a wtedy nie ma adminów i cziterzy mają wolną rękę :) Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak, powody:

 

 

 

+ steam

 

+ godziny na serwie 

 

+ wiek

 

+ aktywny 

 

 

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe Wampir na Admina :) dobre

 

jasne ze na TAK..... godziny sa, a tego brakowalo. Doswiadczenie jest, kultura tez no i oczywiscie zawsze wesolo z Wampirem.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i tak jak i obiecałem :). Chodz teraz nie gram na dużo bo mam problemy z netem masakryczne to nie przeszkadza się wypowiedzieć. W poprzednim podaniu dałem ci na nie z to że mało grałeś poprawiłeś to jesteś częstym graczem teraz co mi się bardzo podoba i masz moje tak bo wiać że się angażujesz :). P.S pisze z tela więc przepraszam za błędy  :cray:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...