Skocz do zawartości
Gość

Wywiad zzzz Malu! ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Chcesz dowiedzieć się o Malu? Mogę powiedzieć tylko, że ma na imię Robert.. na resztę zapraszam! ;d

 

Ja - Żółty..

Malu - Niebieski..

 

 

Cześć, z tej strony Lidia. Masz chwilkę czasu na wywiadzik?

 

Cześć, oczywiście.

 

Dobrze. To na sam początek się przedstaw, napisz gdzie mieszkasz, ile masz lat.

 

Mam na imię Robert, mieszkam w średnim mieście na śląsku czyli w Zabrzu. W styczniu skończyłem 17 lat i już nie mogę doczekać się wymarzonej 18.  

 

Hm.. Zabrze? Opowiesz coś o swoim mieście? Co warto tam zwiedzić?

 

Szczerze to miasto jak miasto. Jednym z ciekawszych obiektów jest stadion Górnika Zabrze, który powinien już być dawno skończony ale wyszło jak wyszło.  :D Są również zabytkowe kopalnie, które są średnio odwiedzane, ponieważ na śląsku kopalnie to norma. Ale czasem znajdą się turyści odwiedzający Skansen Guido lub zabytkową kopalnie Luiza.

 

No dobrze. Masz rodzeństwo?

 

Tak, z rodzeństwem mi się poszczęściło. Mam trzech braci, oraz siostrzyczkę.

 

Opowiesz coś o nich? Jak mają na imię, ile maja lat?

 

Mój starszy brat ma 20 lat i na imię Grzegorz i poszedł w kierunki plastyczne, jest malarzem i nieźle mu to idzie. Młodszy brat ma 14 lat i ma imię Jakub. Udało mi się namówić go do trenowania boksu i ma szanse ćwiczyć na treningach oraz ze mną w domu.  :D Drugi młodszy brat ma na imię Artur, lat ma 9. Zainteresowań konkretnych nia ma, ale uczę go "karać" w cs.   I na sam koniec moja perałka, czyli Julia. Ma 8 lat i interesuje się tańcem. Nie warto z nią zadzierać, ponieważ ma mnie u boku. :D

 

Haha, pozdrów Julię.  A jakie Ty masz zainteresowania?

 

Masz od niej buziaki.  Od zawsze interesował mnie sport. Trenowałem 6 lat koszykówkę, lecz drużyna się rozpadła. W tym momencie tylko chodzę na siłownie i czasami skocze na boisko porzucać.  No, a reszta zainteresowań to chyba jak każdy, czyli gry komputerowe, a w szczególnosci CS 1.6, oraz Metin2.

 

Oo, dziękuje za buziaki.  :D Chodzisz na siłownie  i uważasz, że masz dużego bicka, tak?

 

Ja tak nie uważam, ja to wiem.  A tak na poważnie, to trenuję, bo przyzwyczaiłem się do wysportowanego ciała oraz sprawia mi to dużą przyjemność.

 

Dobrze. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?

 

Ludzie słuchają popu, rapu, rocka, a ja słucham Eminema. Ten geniusz stworzył nowy rodzaj muzyki. Słucham go od kąd pamiętam i mam nadzieje, że nigdy nie przestanę. Dość fajnie by to wyglądało, gdyby 80-letni dziadek słuchał największego geniuszu "rapu".

 

Haha, no tak. Pamiętam jak się jarałeś, że słuchasz Eminema. Masz może jakiś ulubiony horror?

 

Egzorcyzmy Emily Rose. Za każdym razem, gdy go oglądam tak samo się boję.  

 

Malu, cykor.  :D Lubisz czytać książki? Jak tak to jakie?

 

Oj nie lubię. Ostatnia książka jaką czytałem to "O psie który jeździł koleją" i było to w drugiej klasie podstawówki. Zawsze miałem luzy na języku polskim i nie musiałem nawet czytać streszczeń. W skrócie ani mnie to nie kręci ani nie mam czasu.  

 

Leń! Dobrze, przejdźmy teraz do Cs'a. Jak zacząłeś przygodę z Multi-Head.pl?

 

To dość ciekawa historia. Dwa lata temu, przypadkowo wszedłem na serwer i spotkałem Knoppcia. Graliśmy, graliśmy no i z ciekawości spytałem się gdzie mieszka. Odpowiedział, że w Bytomiu i zaczęła się jazda.  :D Zaczeliśmy się wyzywać, ze względy na wrogość do siebie i naszych klubów. Na serwer wchodziłęm tylko, gdy był Knoppcio i tylko po to żeby się z nim tyrać. Po czasie serwer mi sie spodobał no i jestem do teraz.  Oczywiście mam z Knoppciem świetne relacje, oraz spotkałem się z nim na tegorocznym IEM.

 

Haha, ciekawa historia. Grałeś kiedyś odpalony?

 

Chyba każdy sprawdzał jak działają cheaty, lecz nie wykorzystywałem ich do celów własnych. Przede wszystkim, nigdy nie odpalałem się na naszej sieci. Za bardzo mi zależy na niej. Po za tym to było może 3 lata temu.  

 

Ja się nie odpalam, bo nawet WH nie umiem zainstalować, hahaha.  :D Od kiedy zacząłeś grać w Cs'a i jak to się stało, że w ogóle w niego grasz?

 

Grając po 8 godzin dziennie w Metina zaczeło mi się nudzić. Chciałem dalej w niego grać, ale czułem niedosyt. Poprosiłem kolegę, aby mi zaproponował strzelankę i się zaczęło. Grałem po 2/3h żeby mieć czas na Metina. To było bardzo odprężające, po nocy expienia postrzelać do ludzi. Grywałem głównie na serwerach typu DM lub GunGame, ponieważ lamiłem i nudziło mnie czekanie na nową rundę.  

 

Nic nowego, że lamiłeś.  :D Jak to się stało, że zostałeś Opiekunem Adminów Jail Breaka? Chciałeś nim być?

 

Bardzo zależało mi na Jailu i dalej zależy. Wyższa administracja, admini JailBreaka to zauważyli no i Aquax dał mi szansę. Staram się jak mogę i mam nadzieję, że mi to wychodzi. Doceniam również kolegów z wyższą rangą, którzy dali mi cenne rady i pomagają mi na bierząco. Człowiek uczy się na błędach ale sam nic nie zdziała.

 

Racja, człowiek uczy się na błędach. Dobrze, to chyba będzie koniec wywiadu. Na koniec kogo chcesz pozdrowić?

 

Hmm, jeżeli miałbym wymieniać to musiał bym wypisać tutaj połowę sieci, ponieważ wszystkich doceniam oraz lubię. A więc pozdrawiam całą sieć Multi-Head.  Połowę wywiadu byłem sztywniakiem, więc na koniec pożegnam się po prawilnemu czyli Serdeczne JP.  

 

Jeśli ktoś nie wie co to znaczy "Serdeczne JP" to ja wytłumaczę. To znaczy "Serdeczne Jem Prażynki".  :D Dobrze, to ja Cię żegnam i dziękuje za wywiadzik. Cześć!

 

Haha, cześć.  :D

 

                                                                                          Nutka od Malu : https://www.youtube.com/watch?v=lgT1AidzRWM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Składny tekst ;)

 

Spoko się czytało :)

 

 

 

Zabrze :P o krok do Sosnowca :P hahaha... :P

 

 

 

Łap + za pracę :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...