Jump to content
HardeQ

Tablet

Recommended Posts

Witam, dzisiejszego dnia spadł mi całkiem przypadkiem tablet, zupełnie niespodziewanie. Niestety upadek zostawił po sobie niefajną pamiątkę w postaci paska (przenosi sie wraz ze zmianą położenia tableta)- najczęściej jest on biały z czarnymi fragmentami (jakby zamazana część widżetu). Irytuje mnie to niemiłosiernie, lecz nie wiem co z tym zrobić, bo jestem w tym zielony, a wolałbym sobie odpuścić kwestie oddania go do serwisu, szkoda pieniędzy, a gwarancja CHYBA tego nie obejmuje. Tablet to funtab 10.1, 9,7 cala gdzie jakieś 0,3 cala wzdłuż zabiera ten pasek. Ma ktoś pomysł co zrobić by bardziej nie namącić?

 

Pozdrawiam, liczę na odpowiedź (sensowną).

 

 

Zaznaczam, że tablet nie należy do mnie (mam inny). Ten należy do siostry.

Link to comment
Share on other sites


Nic z tym nie zrobisz. Pękł wyświetlacz i tyle. Ciesz się, że nie przestał działać dotyk. Jedyne co możesz zrobić to wymienić wyświetlacz.

 

Z tą gwarancją to możesz spróbować. Kolega ostatnio rzucił telefonem o ścianę (z nerwów) i mu naprawili go ze względu na gwarancję za darmo :D. Powiedział im, że spadł mu z biurka i przyjęli.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Pewnie w środku jest lawa i jak obracasz tabletem to ona się przelewa i się tak dzieje :D.

 

Samemu raczej nic z nim nie zrobisz, bo tableta się tak łatwo nie da rozebrać na części. Może jednak warto spytać się chociaż w serwisie jaki będzie koszt naprawy.

 

 

Link to comment
Share on other sites


No pewnie, lawa ;-;

 

Jak już moja siostra zacznie dostawać ''białej gorączki'' bo to serio frustrujące (ogromnie) to pójdę zapytać. Jeszcze jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...