Skocz do zawartości
Gość

Runda rozgrzewkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

 

 

      Jakkolwiek aktualna rudna rozgrzewkowa (HE) nie przypada mi całkowicie do gustu, a i sam fakt, że pomysł ten jest lepszy na serwer 4Fun, bądź róznego rodzaju mody, tak bardzo też uważam, że jest zdecydowanie zbyt krótka- 45 sekund. Niektóre z map, na których respawny usytuowane są odlegle od siebie powodują, że udział w rozgrzewce jest bardzo ograniczony. Myślę że okres rundy powinien zostać przedłużony dwukrotnie, bądź przynajmniej do 60 sekund, szczególnie że tryb ogólnie podoba się ona graczom. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A według mnie na FFA, runda rozgrzewkowa powinna wygladac w ten sposob, ze kazdy dostaje jeden typ bron np m4, i przez 90 sekund, jest zabijanie i respowanie się od nowa.

 

Mysle ze to ciekawsze niż, HE, albo jakieś przedłużanie czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@Hellboy, rozumiem że wyrażenie swojej opinii i  zaproponowanie drobnej zmiany, to szukanie dziury w całym, jednak mniemam że przy Twojej nic nie wnoszącej do sprawy wypowiedzi to nic. Moim zdaniem tryb HE jest nieudany i bardziej odpowiadałby mi osobiście tryb nożowy, który jest bardziej mobilny i przede wszystkim nie zależy od szczęścia, bądź tryb broni, który również nie jest złym pomysłem. Mimo to nadal uważam że 45 sekund to zdecydowanie zbyt krótki czas rozgrzewki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Będą wprowadzone zmiany te HE są tylko tymczasowo i czas też będzie wydłużony

 

Niech się każdy wypowie na temat rozgrzewki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja powiem tak .. Była rozgrzewka nożowa nie podobało się, jest rozgrzewka HE nie podoba się bo za krótko ... Zrobić rozgrzewkę na bronie i może w końcu będzie dobrze :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Ja powiem tak. Rozgrzewka na He wiadomo ze nie jest na zawsze. Troszke to nam urozmaicilo nasza zabawe. Za jakis czas znow mozna cos zmienic by nie bylo tak ze rozgrzewka jest nudna. A w najlepszym przypadku bylo by wykasowanie rozgrzewki by nasz zalozyciel tematu nie mowil ze cos mu nie pasuje bo w jego wypowiedziach jest mniemanie tylko o Sobie a nie o wiekszosci

 

graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widzę że bardzo Ci przykro towarzyszu i chowasz nieuzasadnioną urazę do mojej osoby po tym jak ukazałem Twój brak kompetencji oraz rzetelności jeśli chodzi o bycie adminem (Poruszę temat utraty Twojej rangi ponownie, chyba że posiadasz ją jedynie na forum). Wypowiedziałem się w swoim imieniu z racji tego, że nie mam prawa zabierać głosu za ogół, wyraziłem swoją opinię i podzieliłem się ewentualnymi uwagami jak i drobnymi sugestiami. Administracja może to wykorzystać, aby poprawić jakość gry na serwerze bądź też nie. Moja działalność ma na celu dobro serwera i zachęcam abyś reprezentował podobną postawę. Pozdrawiam.

 

 

 

Osobiście proponowałbym przeprowadzenie oficjalnej, kilkudniowej ankiety z możliwością wyboru pomiędzy rozgrzewką na noże, granaty bądź bronie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja proponuje usunąć całkowicie rozgrzewkę lub zrobić 1 minutową, ale taką, że każdy dostaję taka samą losową broń

 

chodzi mi o to że np, na dd2 wylosuje deagla, a na nuke np bedziemy grać na mp5

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chowam zadnej urazy do ciebie jestes takim samym czlowiekiem jak kazdy z nas. Nie mow ze i Ciebie omylnosc nie spotakala bo kazdemu czasem sie noga powinie. Wracajac do tematu to Kazdy chce jak najlepiej dla tej sieci i rozne propoyzcje sa rozpatrzone czy to twoje czy inncyh graczy i uzytkownikow forum. Wypowiedzialem sie w temacie bo dla mnie he wiadomo nie jest najlepsza rozgrzewka jaka moze byc aczkolwiek trzeba cos zmieniac chwile He pozniej bronie z mozliwoscia losowego wybierania nie koniecznie ma to byc pistolet. Jestem za twoja propozycja zeby nie zamykac teamtu zbyt szybko by mogli sie gracze wypowiedziec. Ale Jak dobrze wiemy temat juz wczesniej byl poruszany co do rozgrzewek i znow jest to samo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak pisałem, lepiej zrobić losowe bronie enty, jest to o wiele ciekawsze niz HE.

 

A zeby np urozmaicić taka rozgrzewke, mozna dodać muzyczke np The Prodigy - Omen, i wtedy zajawka fajna.

 

Oczywiście to tylko moja propozycja :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Musze sie zgodzić przedmówcą , żeby zrobić zamiast HE losowe bronie , bylo by to ciekawsze .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zagłosowałem na tak,  ale pod warunkiem, że rozgrzewka będzie tego typu, którą camp zasugerował, gdyż He to raczej spotykane jest na 4fun, aczkolwiek sam tez kiedyś miałem u siebie na serwerze i sie sprawowało dobrze. Zawsze to jakieś urozmaicenie dla serwera i dla graczy, którzy tyrają tam. Coś innego zawsze spoko ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Camp`, jeśli mi znajdziesz taką, która nie jest zbugowana, nie gryzie się z żadnym pluginem, to wrzucam z miejsca. Testowo została wgrana ta, gdyż mam pewność, że wszystko będzie chodzić jak należy. Inne też były chwilowo sprawdzane, ale niestety serwer wariował. Jeśli wybierzecie wariant z rozgrzewką, będziemy szukać i działać dalej. Jak na razie, z tego co widzę po ankiecie jak i opinii graczy na serwerze, znaczna większość jest za jej usunięciem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

niech zostanie runda z HE, tylko przyspieszyć czas ładowania tego HE, bo rzucisz i po kilku sekundach znowu jest HE, najlepiej by było jeden za drugim.

 

wtedy jest dobre ORO :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem nie powinno być rozgrzewki, jest to zbędne i nudne... 

 

Ja przychodzę grać na serwa / mape, a nie strzelać z m4 czy rzucać HE...

 

 

Chcesz poćwiczyć to idź sobie na aim'y !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten temat ma juz 10 dni może czas już coś z tym zrobić ?

 

Jak juz wcześniej pisałem według mnie rozgrzewka He jest zbędna na serwerze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No z losową bronią ciekawa opcja ale czy losowe miejsce wypali ? na nie których mapach może się to nie sprawdzić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozgrzewka, hmm... Dla mnie rozgrzewka mogła by wyglądać w sposób taki, że każdy po 16k kupuje broń i do póki się nie zabiją to trwa lub każdy z graczy dostaje losową broń i przez 90 sekund napier*****anki :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozgrzewka z HE jest nieudana według mnie . Mi najbardziej odpowiada rozgrzewka nożowa , lub dostajemy losowe bronie i OGIEŃ przez 60 sekund

 

 

 

 

 

 

 

PS. A jest taka możliwość ,żebyśmy na rozgrzewce dostali bronie z paintballa ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...