Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina [[[[[[[WTF]]]]]], .::Sniper::.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 5 min temu

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: [[[[[[[WTF]]]]]],  .::Sniper::.

 

 

 

Dowody: http://www39.zippyshare.com/v/22719750/file.html

 

 

 

Świadkowie: Brak

 

 

 

Uzasadnienie: Grał sobie na serwerze gracz o nicku Kris, miał całkiem nie złe statyski i grał bardzo dobrze, przyjżałem sie mu i moim zdaniem był czysty, po chwili patrze Kris dostaje SSki, troszke mnie to zdziwiło więc napisałem na seyu "Heh banujecie za dobrą grę" po czym Snajper mi odpisał żebym się nie udzielał a po chwili WTF odpisał coś takiego "[[[[[[[WTF]]]]]]] :  Jak bdziemy chcieli to Ci grać nie damy proste ..." Nie mineła minuta i dostałem bana za "ping" gdzie ping mam zawsze świetny a że wpadły mi platynki i koksiłem to trzeba było coś z tym zrobic...  Moim zdaniem takie zachowanie wobec gracza jest karygodne i niedopuszczalne.

 

 

 

Mam nadzieje że Admini zostaną ukarani. Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Człowieku grasz 2 dni niecałe piszesz tylko skargi i odwołania od bana. Dostałeś bana za ping bo skoczył Ci i przekroczył granice 120. Nie wiem po co ta skarga jak dla mnie nie słuszna. Nie ma HLTV niestety jakby było już dawno byś nie pograł. A to co ze Sniperem piszemy to swoją drogą. Siedzimy na ts i się śmiejemy a Ty bierzesz wszystko na poważnie i składasz skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę tutaj jest twój świetny ping http://speedy.sh/8RdnJ/2014-03-23-00003.rar to po pierwsze. Po drugie admin Bocisław zrobił wyżej wymienionemu koledze ss-y. A ty go ewidentnie prowokujesz więc ci napisałem, nich cię to nie obchodzi ponieważ to admin decyduje czy kogoś sprawdzić czy nie. Po trecie jeśli wejdziesz na serwer dostaniesz osobiście ode mnie bana na 1 h za twoje piękne słowa pożegnalne na mikrofonie. Nie będzie ci się wydawać że możesz sobie tak poczynać. I od razu ostrzegam jedno twoje słowo przekleństwo, krytyka nie słuszna na admina, czy cokolwiek będzie od razu leciał od 30 w górę. Chamstwa nie toleruję !!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O prosze, sniperek zawitał na forum ..

 

 

 

@Temat:

 

WuTeEf twoja słowa "[[[[[[[WTF]]]]]]] :  Jak bdziemy chcieli to Ci grać nie damy proste ..." są karygodne i muszą być ukarane, Ty jesteś od pilnowania tego żeby gracze nie łamali regulaminu a nie grożenie komuś że mu grać nie dasz, jak chcesz to ja tobie mogę nie dać grać dla mnie to jest 25 sekund i nie masz admina. I co miło tak jak ktoś ci grozi ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ależ proszę bardzo :) Czekam aż pozbawisz mnie admina. Życzę powodzenia. Jak dla mnie to tyle w temacie :)

 

 

Edit.

 

 

To co napisałem nie było groźbą, a żartem. Poza tym nawet nie brzmi jak groźba :) Zachęcam do zapoznania się z definicją słowa "groźba"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Jak będziemy chcieli to Ci grać nie damy proste ..."

 

 

 

Ja osobiście nie odnoszę wrażenia że to żart, moim zdaniem troszkę przesadzasz...

 

A jeśli to żart to lepiej zachowajcie to dla siebie i nie piszcie na say bo różnie to można odebrać...

 

 

 

A co do pingu to najpierw się daje kick prawda Panowie? A nie bana od razu ban?

 

A z tego co widzę nie było żadnego kicka

 

 

 

Edit

 

 

 

To 2 ban kolegi za ping dziś w przedziale 2h więc tragedii nie ma racja?

 

A wypowiedz wnosi że tekst WTF nie jest wcale zabawny ani śmieszny, ja tu żartu nie widzę... a jeśli Was to bawi bo macie słabe poczucie humoru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sory ale nie mam nastoletniego poczucia humoru i takie coś uznałem za groźbę, jeżeli nie zostaniesz ukarany sam się tym zajmę.

 

 

 

@Edit

 

 

 

Sykus ale ja przeczuwam że bany dla mnie będą sypać się na każdym kroku, i z tego miejsca mówię że każdy nie słuszny ban będzie raportowany w postaci skargi na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wielka szkoda ze niema HLTV ale trudno.... kolego zaraz po napisaniu na czacie zaczales klnac i straszyc jaka to Ty skrage nie napiszesz... pozniej juz grube wiazanki jak dostales czasowke... Co do pingu to twoja historia w bansie z dzis jest raczej wieksza niz 2x wiec nie jest swietny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sykus ja nie chce już spamić pod tą skargą bo jest to bezcelowe. Ale jakby było HLTV to sam byś zobaczył jak gracz prowokuje adminów a potem ma pretensje. A co do bana to można dać upomnienie lub bana na 5 minut. To nie dużo i banując gracza na 5 min Sniper nie popełnił błędu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Jak będziemy chcieli to Ci grać nie damy proste ..."

 

 

 

Ja osobiście nie odnoszę wrażenia że to żart, moim zdaniem troszkę przesadzacie...

 

A jeśli to żart to lepiej zachowajcie to dla siebie i nie piszcie na say bo różnie to można odebrać...

 

 

 

A co do pingu to najpierw się daje kick prawda Panowie? A nie bana od razu ban?

 

A z tego co widzę nie było żadnego kicka

 

 

 

Sykus nie pisz w liczbie mnogiej bo ja tego nie napisałem. Po drugie zapoznaj się  regulaminem bo ja jakoś nie widzę żebym musiał kickować za ping, ponieważ nie ma wzmianki w regulaminie jeśli chodzi o ping. Po drugie Dzej ci napisał sprawdź ile razy gracz był banowany za ping. Po czwarte twoja wypowiedź prawie nic nie wnosi do tematu więc wypowiedź jest zbędna. Co do Bodzioo Dzej ci napisał co robiłeś i skarg możesz sobie pisać multum ale ja ci powiedziałem że nie po to ktoś wkłada coś  ten serwer i nie po to układa ktoś regulamin byś ty bez sensu kogoś bluzgał. Resztę zostawiam dla czerwonych lub Jar | luki. Ponieważ ubt dopisuje kolejne posty bez sensu moim zdaniem bo nic nie wnoszą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ależ proszę bardzo :) Czekam aż pozbawisz mnie admina. Życzę powodzenia. Jak dla mnie to tyle w temacie :)

 

 

Nie bądz taki mocny, kilka skarg z dowodem i utracisz tą range jak i admina i proszę Cię nie kozacz .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ban zasłużony. Adminów proszę o zastanowienie się nad słowami jakie piszą na otwartym chat`cie. Groźby nie są mile widziane gdyż sugerują próbę nadużycia możliwości. Co do gracza: już paru tutaj "zadymiarzy" było, którzy tylko szukali możliwości napisania skargi i cwaniakowania. Jesteś drugi na moim celowniku wśród "wszechwiedzących spinaczy". Kolejnym razem radzę się zastanowić nim skargę napiszesz. Skarga nieudowodniona zakończy się dla Ciebie punktem ostrzeżenia na forum jak ta teraz. Gratuluję wkroczyłeś na niebezpieczne wody MH mącąc je.

 

 

 

 

Sy[K]uS masz trochę racji, jednak reasumując popieram działania adminów dając im wiarę w zachowanie gracza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...