Skocz do zawartości
Gość

Siemaneczko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie, mam na imię Rafał, w maju kończę 17 urodziny, pochodzę z małej miejscowości Chełmży nie daleko Torunia, lubię zajmować się robieniem for pod silnikiem phpbb. Moim ulubionym hobby jest gra w Ping-Ponga (w wojewódzkich 2 miejsce) oraz jazda skuterami z kumplem. Od nie dawna zajmuję się także redaktorstwem tzn. Wywiady, małe artykuły. Chodzę do 1 klasy zawodowej w profilu Kucharz. 

 

Czemu zarejestrowałem się na forum? Ponieważ dużo czasu spędzam na serwerach Cod Mod 500k oraz GG+DM i zgłaszam tutaj niechcianych cheater'ów ( znaczy zacząłem bo to mnie wkurza ). Nie posiadam niestety steam. Dla czego ? Ponieważ moim zdaniem jest to tylko zmarnowanie pieniędzy, ale + jest, że nie można grać na Cheatach, dla tego mam counter-strike 1.6 v50 na którym one nie pójdą.

 

Lubię także grać w gry MMO tzn. w Metina, Ghotica, Legend online (polecam).

 

 

 

Mam nadzieję, że wystarczająco dużo napisałem, abyście mogli mnie poznać.

 

W razie jakiś pytań proszę o kontakt GG pod nr: 22080808 ;)

 

 

 

Dzięki i pozdrawiam FenomeN ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A nie ma czegoś takiego, że steam od razu banuje :D ? Bo coś mi takiego przez ucho przeleciało ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam na forum :) Co do cs'a to nie jest drogi już od 10 zł można dostać. Co do wh i aima itd. to na steamie również można. A jak dostaniesz bana na AC,BL to dalej możesz grać. Nie wiem jak jest z vac,ale chyba też można jeszcze pograć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...