Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Skarga na Administratora .:Sniper:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam

 

Dzisiaj tj. 17.03.2014r. o godzinie 19:40 zostalem zbanowany przez Administratora .:Sniper:. ze względu na moje zabójstwa przez ściany tj. skany. Wycinek z konsoli :

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina . : : Sniper : : ..

 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Kansior

 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1996828411 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 79.191.86.71 '

 

[AMXBans] =============

 

Admin tn screenów nie zrobił dzięki czemu nie mam jak udowodnić że nie uzywalem zadnych dopalaczy typu aim/wh.

 

Do tego admin ten nie ogarnia swojej funkcji.

 

Gdy Ktos zachowuje sie niezgodnie z zasadami cod 200lvl tj . zle kladzie miny lub poprostu jest odpalony, wymieniony powyżej administrator nie reaguje tylko gra dalej... pomimo zgloszen na u@ admin ten banowal takich delikfentów tylko i wyłacznie na 5 minut za "PING" . Pomimo wielu zgloszen na u@ admin ten nie reagował.

 

Stąd wyszły konflikny słowne między mną a nim które oczywiscie kończyły się banem..

 

Apeluję więc o jak najszybsze UB na Serverze COD 200 LVL. Nie rozumiem logiki Gracza .:Sniper:. ponieważ po co wydawał bym pięniądze na klasę premium? Ażeby Cheatować i używać innych wspomagaczy. Były by to pieniądze wydane w błoto.

 

Apeluję też o rozpatrzenie dalszej działalności jako Administrator na serverze CoD 200 lv.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musisz mieć 5 ss, robione są automatycznie...

 

Nie wiem czy wiesz ale są one w formacie .tga... więc lepiej dobrze poszukaj jak Ci zależy na ub  ;)

 

A co do skargi, niech się wypowie odpowiednia osoba... dobrze by było jak byś przedstawił jakiś dowód. Na serwie jest hltv wiec możesz wrzucić demko.

 

 

 

Tu masz jeszcze poradnik jak znaleźć ss : http://multi-head.pl/topic/5324-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-w-win7vista/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

SS-y są robione w jakimś celu, musi je wstawić.

 

A co do zgłoszeń na u@, proszę wrzucić screeny z wycinkami konsoli, 

 

to będzie chyba najlepszy sposób i dowód.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wszedłem przed momentem ;) pisałem do Ciebie żeby wyjasnic co nie co , zapraszałem na steam to samo , zachowywales sie chocby mnie nie bylo. Olewałeś poprostu.

 

Wyjaśniam Co do SS'ów:

 

SSów zadnych nie znalazłem , dodatkowo byly one zrobione na komputerze kolegi u którego grałem . Było to na platformie non steam. Dziś wszedłem na server ze swojego komputera dodatkowo na koncie steam własnie w celu wyjasnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


człowieku mnie to nic nie interesuje i tu nie ma co wyjaśniać masz ssy masz je wstawić nie masz ssów dostajesz aktywa proste i logiczne jak widać nie dla wszystkich a właśnie zawsze możesz zrobić 100 reklam. 

 

 

 

edit// NIech ktoś z czerwonych się wypowie i da mu bana na ip bo ma zmienne. Po drugie niech mu ktoś wytłumaczy że ssy robią się same. Po trzecie niech ktoś już to zamknie  :facepalm:  :cray:

 

 

Edit// widzisz mój pierwszy post dziś tutaj jaki link wstawiłem ? i co pisze na końcu ? umiesz czytać ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

człowieku mnie to nic nie interesuje i tu nie ma co wyjaśniać masz ssy masz je wstawić nie masz ssów dostajesz aktywa proste i logiczne jak widać nie dla wszystkich a właśnie zawsze możesz zrobić 100 reklam. 

 

 

 

edit// NIech ktoś z czerwonych się wypowie i da mu bana na ip bo ma zmienne. Po drugie niech mu ktoś wytłumaczy że ssy robią się same. Po trzecie niech ktoś już to zamknie  :facepalm:  :cray:

 

 

ZMIENNE IP HAHAHAH xD Ok .Po czym twierdzisz że mam zmienne ip? Bo wczoraj gralem u kolegi a dzis na swoim? Okej nie pozdrawiam.

 

Strata czasu. zależało mi żeby tu grać ale cóż . Premke kupiłem , grałem fair , ssów na komputerze GanJi nie ma. Nie ma o czym rozmawiać, Brak kompetencji admina, żegnam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...