Skocz do zawartości
Gość

Wymagania admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mam propozycję aby poprawić z deka każde wymagania na admina o to moja wersja : 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum,

- Posiadanie mikrofonu,

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

- Minimum 80h/30h [zależnie od servera] przegrane na serwerze,

- Obowiązkowo/Miło widziane [zależy od servera] aktywne konto steam,

- Minimum 16/14 [zależnie od servera] lat.

 

- Minimum 20 sensownych postów na forum.

 

- Minimum 6h aktywności na forum

 

 

 

Dokładnie jest to spowodowane tym że niektórzy piszą podania miejąc 10 postów i 2 h na forum co jest jak najbardziej za mało i później wychodzi spina : "Bo tego nie a w kryteriach!". Myślę że taka propozycja przypadnie wam do gustu bo kryteria nie są w 100% sprecyzowane ;d. Pozdraiwam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm.Ja bym zostawił tak jak jest ale w wszyscy się pytacie o te posty.Ale niech mi ktoś powie co mają godziny spędzone na serwerze a posty na forum.Tak wogóle co ma forum do serwer.Na serwerze masz daną funkcje.

 

A na forum dostajesz tylko kolorek.Jaki jest w tym sens ale to już od Administracji zależy...

 

 

 

 

 

;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Min. 5 godzin online i 5 postów w dziale danego serwera, taka jest moja propozycja. Resztę zostawić tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moja propozycja jest taka ,aby tak minimum 10-15 h na foru,a postów minimum 5 ,pomyślcie lodicznie,niektórzy siedą na forum ,lecz nie piszą postów ,bo ni chcą spamować .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest forum z łapanki typu GILDIA albo PLATYNA aby 5 postów to było minium.

 

Osoba która stara się o admina, powinna sie wykazywać aktywnością na forum w działach (zgłoś cheatera, propozycje, uwagi serwera).

 

Wezme na przykład siebie. Za nim złożyłem podanie, moja aktywność na forum była w dziale serwera ODD2, zgłaszałem cheatów.

 

W ten sposób dałem się poznać opiekunowi serwera, i mi zaufał. Bo widział że nie lecę w kulki.

 

Od pewnego czasu czuję ból "dupki" gdy widzę 3 posty, pełne godziny i jest admin. Od zawsze powtarzałem że forum jest też oznaką tego jak ktoś się interesuję siecią, i ile na niej przebywa. Bo nabijanie godzin to nie problem, gorzej jak się osoby takiej nie zna, gdy ona składa podanie.

 

 

 

Na każdym serwerze powinno być minium 30h oprocz serwera ODD2#1 gdzie jest próg 80ściu i prawidłowo. A co do forum, to po prostu rozpoznawalność aktywności gracza w działach serwera, gdzie składana podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam sie z camp ,lecz nie koniecznie trzeba być aktywnym w dziale zgłoś cheatera ,tylko jak jest admin na steam piszemy do niego ,cziter szybciej skończy grę :) Ja tak robię i zajmuje to o wiele mniej czasu niż kręcenie demka itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...