Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]W końcu 16 !! Podanie WTF

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: [[[[[[[WTF]]]]]]]

Wiek: Dziś 16 urodziny <3

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na kilku sieciach i nabyłem trochę doświadczenia :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: Gram 2,5 roku

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%5B%5B%5B%5B%5B%5B%5BWTF%5D%5D%5D%5D%5D%5D%5D/80.72.40.110:27008/  ostatnio aktywność spadła bo miałem problemy rodzinne ale już jest dobrze i aktywnośc wymagana będzie

Dlaczego TY .!: Chciałbym pomóc adminom na serwerze w ogarnianiu. Jestem ogarnięty i kulturalny siedze na ts i rozmawiam z ludźmi :). Jestem także pomocny i miły nie przeklinam dużo no chyba że mnie coś zdenerwuje a tak to kulturka jest :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Około 5/6 godzin dziennie zalezy od dnia.

Kontakt: STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co ? Ledwie co masz urodziny i jeszcze masz Steama którego Ci kupiłem na urodziny . I już podanie ? :D Masz na tak bo nie jesteś konfliktowy i ogarniesz. Tylko nadrób te godziny tygodniowe i będzie spoko :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zamknąć podanie i otworzyć za tydzień jeżeli aktywność będzie dobra, wtedy też kandydat ma większe szanse. Narazie niestety muszę Ci dać neutral z powodu aktywności. Rozumiem, że miałeś problemy rodzinne, lecz pograj tydzień, aby nowi gracze Ciebie lepiej poznali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK. wymagania spelnia, a godziny nabije szybko :) dobrze ogarnia, pisze na U@ przestrzega regulamin, na TS tez aktywny :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Godzin nie masz. Lecz znam Cie bardzo dobrze słaby bywalec ,,ts" jak i gracz cod 200. Cieszę się ze tak pozytywne osoby, pomocne, chętne do gry i pomagania innym piszą podanie. Masz moje Tak, Spełniasz wymagania jak i jesteś lubiany i dobrze znany :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz bardzo dużo godzin, ale ostatnimi czasy twoja aktywność stanowczo spadła . Nadrób to, na tą chwilę neutral .

 

 

 

Ps : mYk nie nabijaj bezsensownie postów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK. Powody:

 

 

 

+ steam

 

+ spełnia wymagania

 

+ aktywność na forum

 

+ doświadczenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Wiek minimalny osiągnięty

 

- Steam jest

 

- 24 posty na forum moim zdaniem troszkę mało

 

- Aktywność na serwie do poprawy...

 

Neutral

 

Pozdrawiam Salezian44

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprostujmy pewną sytuację, posty na forum nie są potrzebne do adminowania Salezianie.

 

Nakazane jest regularne sprawdzanie forum co nie oznacza nakazu udzielania się pod każdym wątkiem.

 

Każdy miał kiedyś jakieś problemy, zejdźmy na ziemię - każdy miał swoją szansę.

 

 

 

Warunki spełnione, aktywność będzie nadrobiona [A będzie bo wiadomo jak było wcześniej]. Jestem na Tak :)

 

 

 

 

 

PS. Co do godzin, kolega ma 167h na serverze, a przyjmowane były i są osoby, które mają ledwo ponad 30h, więc nie rozumiem dyskusji na temat "godzin".

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...