Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie `bZn~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:[/size]

`bZn~

Wiek:18[/size]

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Mam doświadczenie :)[/size]

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9-10[/size]

 

Staż w CS-sie:5 lat z przerwami[/size]

 

Steam ID: [/size]

" 11385 STEAM_0:0:53064544   0 00:28   46    0

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:

http://www.gametracker.com/player/%60bZn~/80.72.43.106:27027/[/size]

 

Dlaczego TY .!: Co prawda jest dużo adminów na serwerze i kolejnego nie potrzeba ,ale chciałbym również mieć ten przywilej ;] Miałem admina na różnych serwerowniach i cieszyłem sie przywilejami i nie było ze mna problemów. Chce aby na serwerze była miła atmosfera i tego bym pilnował, zwracał bym dużą część uwagi na to co piszą gracze na U@ ;] Po prostu chciałbym spróbować ;)[/size]

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: na serwerze w tygodniu praktycznie cały czas , a w weekendu w zależności jak z pracą ... ;/[/size]

 

Kontakt: 4537790- GG oraz steam ;][/size]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzięki za pomoc ;] 

 

Mam jeszcze 1 pytanie. Jak wygląda składka ? Ile sie płaci ? Jest coś takiego ,że miesiąc próbny ? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przyda się wsparcie...Koleś ogarnięty

 

Widuje na serwerze

 

Zgłasza na U@

 

Jestem na TAK

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czy to jest aby na pewno Twój SID? Na serwerze widuję Cię gdy grasz na nonsteam, wujcio google też mało mówi o tym SID'zie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Warfighter fakt mam inne ID PONIEWAŻ gram na ns bo na steam wgl nie ogarniam myszki i gry ;)

 

Musze sie przyznać na forum to malo co sie znam , mozecie mi powiedziec jak mam odrobić te punkty ostrzezeń ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wymagania spełnione więc czemu nie 

 

Na TAK 

 

- Często widzę na serwerze 

 

- Godziny są 

 

- Steam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Można dać mu szansę, na tak :) następnym razem mistrzu, nie męcz każdego admina na u@, by się wypowiadał w Twoim temacie, niech to będzie rzecz, o której każdy zadecyduje sam, bo trochę to irytuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak widuję tego gracza na serwerze.  nie widziałem aby sprawiał kłopoty. a Admin zawszę się przyda :) Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szczerze piszac (bo raczej nie mowiac xD) to jest to chlopak ogarniety, nie brakuje mu doswiadczenia, steam ma, a co do amx, nawet jezeli nie ogarnia calkowicie (bo pisac to ja tez moge, ze znam amx na dyche) to da sie nauczyc. Co prawda admini sa - czesto ale na krotko, takie ja odnosze wrazenie -  ale bZn gra dosyc czesto i dlugo. Kultura i godziny sa wiec zadnych zastrzezen.

 

 

 

@Lajtowy ;e

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ej panowie moge wiedziec jak zakonczy sie moja proba o admina ? ^^ Bo nie ukrywam ze arogancja niektórych adminów mnie denerwuje... i to na dodatek H@ ! -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...