Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ZAMKNIĘTY]camp` :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemek

2. Kontakt: Steam, pw, ts3

3. Lokalizacja: Jelenia Góra

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: do 5h dziennie, nawet więcej.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 5 godzin spokojnie, ale gdy jestem na ogol w domu to forum zalaczone mam.

6. Posty (min. 300 sensownych): Jest.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Moderator osoba pilnująca porzadku na forum, kompromisowa, bezstronna. Powinna zawsze patrzeć na sytuacje obiektywnie. Myślę że do takich osób należę, funkcje jakie posiadałem tutaj wypełniałem dobrze, i nadal to robię. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Każdy, dla mnie to nie jest problem.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Owszem, posiadam. Zespołowo da się więcej osiągnąć niż samodzielnie.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Myślę że od czasu kiedy tutaj jestem masa ludzi poznała moje złe strony, jak i dobre. Każdy z Nas popełnia błędy, jeden większe, drugi mniejsze, ale najważniejsze są wnioski jakie z nich wyciągniemy i co dalej z tym zrobimy. Mimo wielu zwadzek X  miesięcy temu, aktualnie jestem z każdym na zgodzie, poziomie koleżeńskim.

A czy jestem systematyczny, tak jestem ,  cierpliwy az za bardzo.

11. Coś o sobie: Z miłości kucharz, z przyjemności gracz cs'a, oraz użytkownik tego forum. Jestem wariatem, jestem czubkiem ale w pozytywnym słowa tego znaczeniu, bardzo uwielbiam pomagać innym, co zdarzyło mi się na tej sieci juz kilkakrotnie. Jestem obiektywny przynajmniej jeśli chodzi o innych.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak, posiadałem moderatora na jednych z sieci na których byłem, byłem też kandydatem nominowanym na stanowisko moderatora na jednych z większych sieci cs'a jakie były. Obsługa skryptu IPB ogarniam.

13. Obowiązkowe mikro: Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie za szybko składasz te podania? Myślę, że jesteś spoko ale niedawno została Ci powierzona funkcja admina CS:GO i zaraz składasz podanie na Moda. Jestem neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie za szybko na moderatorka ? :) Póki co jestem na nie. Nie dawno 2/3 dni temu otrzymałeś dopiero admina na go. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie. Na pewno zmienię zdanie. Pomijając to, chłopak ogarniętym, kulturalny, nie sprawia problemów, aktywny na forum i również w cs.  

 

 

 

 

 

@ Nie wiedziałem o Twoich osiągnięciach na mh. Oczywiście zmieniam zdanie na TAK. Podobierz miałeś sporo adminów, ogarniałeś. Piszesz, że ogarniasz to coś na modka kolejny plus. Powodzenia i wbij czasem na bf `a bo już Cię kilka razy widziałem. Do zobaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę dwie pierwsze osoby które skomentowały podanie nie wiedzą co było pół roku temu jak Camp` (dawniej czorny) miał admina na kilku serwerach na naszej sieci, radził sobie z tymi rangami bez problemu więc nie widzę przeciwwskazań żeby mu powierzyć rangę moderatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...