Skocz do zawartości

Lekturka do przeczytania.


LOVASSS

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):Jakoś nie dawno w sumie.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Mały mekintosz, admin, który nie ma obowiązku zejść na specta, aby sprawdzić czitera. :)

 

Dowody: http://scr.hu/0qzkc/1b1ae, mam SS'y zgłoszeń, aczkolwiek uważam, że są tutaj zbędne.

 

Świadkowie: Ludzie z servera, Opiekun Czarna, w sumie po naszej rozmowie na steam stwierdzam, brak sensu w tej całej sytuacji, 

 

Uzasadnienie: Wydaję mi się, że to co dzisiaj usłyszałem, zobaczyłem, lekko mnie zaskoczyło. 2- krotnie powiedziano mi, że jestem płaczkiem. mam to w dupie osobiście, bo nigdy nim nie byłem i nie będę, po prostu chcę sprawiedliwości.

 

 

 

Wyleję żale. Nie wtrącam żadnych adminów, chodzi o mekintosza, jego podejście do funkcji, chętnie Cię wysłucham.

 

 

 

Zacznę od tego, że gram na tej sieci, udzielam się już jakoś od (3lat), na dd2, ostatnio bardzo przyjemnie powraca mi się na server only dd2 #1, bardzo fajna atmosfera, ogarnięci ludzie, nic dodać nic ująć. Jednak to, co się momentami dzieje, to jest jakaś totalna kpina. Nie wiem, czy jak mnie nie było zmieniło się coś, chodzi o to, że od kiedy " ADMIN NIE MA OBOWIĄZKU ZEJŚĆ NA SPECTA???", ja wiem, ale nie wszystko da się zrobić grając : np. Gra sobie aimer, w tym czasie admin również, więc jak ma nakręcić demko stwierdzające, o odpalonym graczu? Myślę, że tak się nie da, więc jedynym rozwiązaniem jest pójście na specta. Tutaj pojawia się problem, wczoraj i dzisiaj była podobna sytuacja, zgłaszanie gracza, brak reakcji, czat adminowski bardzo rzadko używany (Nie mówię o wszystkich, bo niektórzy admini robią wszystko tak jak powinno być), wystarczy napisać "gracz czysty", po problemie.

 

 

 

Wczoraj miała miejsce sytuacja, po zgłoszenie minęło nwm z 5 sekund? Dostaję wiadomość, że czysty, kurde po 5 sekundach takie info? Wielka klasa admina, ale rozumiem znajomości, a kolegów nie sprawdzamy bo po co? Nie ważne. Admin= gracz, nie jest zwolniony z niczego, ma przywileje, ale jeżeli się o coś go prosi to ma to zrobić, a jak nie to niech napisze, że nie i tyle. Admin też człowiek, każdy popełnia błędy, ale jeszcze muszę coś poruszyć. Wczoraj, poprosiłem R4DKA, aby wszedł na server, żeby zrobił porządek, bo ile można razy zgłaszać (Kolega Mekintosz grał wczoraj, gra dużo, nawet bardzo duzo, więc jest często, jednak nie o to chodzi :)) , nie mam nic do ziomka, ale dzisiaj przesadził, swoją obojętnością wobec graczy.

 

 

 

Jeżeli chodzi o SS`a, dostałem kicka, powód doskonale widoczny. Po zgłoszeniach, poprosiłem małego żeby zaczął coś robić, usłyszałem, że jestem płaczkiem, nie pozostałem dłużny, więc odpowiedziałem, że gówno robi i jest słabym adminem (za co przepraszam ponioslo mnie), wywiązała siędyskusja gdzie braliśmy udział obydwaj, wiec dlaczego ja dostałem kicka, do tego zagrożono mi banem? Hmmmm, to mnie najbardziej ciekawi, nie obchodzi mnie to, że jesteś "jednym z lepszych adminów" jak oznaimiła mi to pewna osoba. Dzisiaj pokazał, jak łatwo wyprowadza się z równowagi. Obaj jesteśmy winni, nie tylko ja, kick mała durna sprawa, ale nie w tym sens, rozumi zaczają o co mi chodzi :).

 

 

 

Co do Opiekunki Czarnej, nie znam Cię więc, nie oceniam, wiec jakim prawem Ty oceniasz mnie? "Płacz" . No właśnie, masz prawo do wypowiedzi, tak więc, zapraszam :P

 

 

 

 

 

Dziękuję, tyle z mojej strony, miłej lektury, jestem pewny tego co napisałem, resztę zostawiam wam.  :kappa:  :kappa:  :kappa:

 

 

 

@mekintosz rejsetracja 2014 r, 11 h na forum, wszystko jasne. :D

 

 

 

Cthulhu: Był reset czasu online. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

" ADMIN NIE MA OBOWIĄZKU ZEJŚĆ NA SPECTA???"

 

 

Wczoraj miała miejsce sytuacja, po zgłoszenie minęło nwm z 5 sekund? Dostaję wiadomość, że czysty, kurde po 5 sekundach takie info? Wielka klasa admina, ale rozumiem znajomości, a kolegów nie sprawdzamy bo po co? Nie ważne. Admin= gracz, nie jest zwolniony z niczego, ma przywileje, ale jeżeli się o coś go prosi to ma to zrobić, a jak nie to niech napisze, że nie i tyle.

Coś mi się zdaje, że jutro w tym wątku się pośmieję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh pisałeś ze gracz jest odpalony Czarna na niego patrzyła i był czysty później Cie bił dalej i płakałeś jeszcze 2 razy ze jest odpalony.

 

a co do tego ze dostałeś info czysty to nie po 5 sekundach tylko na pewno więcej a dostałeś tak szybko odp bo było nas 3 i wcześniej na niego już patrzyliśmy i też tamten nic nie miał zauważ ze nie raz jest 4 albo wiecej adminów w jednym momencie na servie wiec nie wiem dlaczego piszesz wyłącznie na mnie skargę.

 

Co ma tutaj moje 11h na forum do tego też nie rozumiem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz zasłaniał się tym, że w jednym momencie jest kilku adminów, nic z tego nie wyjdzie. Jeżeli każdy admin, będzie robił tak jak Ty, to nie widzę sensu zgłaszania kogoś na u@. 4 adminów każdy gra, nasuwa się pytanie? Kolejny z adminów może powiedzieć, że byłeś również Ty, więc wychodzi na to, że każdy patrzy na każdego zamiast coś samemu zacząć robić. :D

 

 

 

Hmm, skąd mam wiedzieć, że wcześniej na niego patrzyłeś? Nie mam takiego info, więc jeżeli widzę coś u gracza, to o tym informuję. Skarga poszła na Ciebie, bo to z twojej winy zostałem wyrzucony z servera. Czarna wstawiła się za Tobą, z czego powinieneś się cieszyć, Opiekunka na serverze robi więcej niż Ty, powinieneś się z tego cieszyć. -_-

 

 

 

Znowu, gadasz, że płakałem, stwierdziłem tylko fakty, to Ty się spiąłeś jak płaczące dziecko, w sumie, mogłem się tego spodziewać, jesteś zajęty tylko grą. :D Jednakże dalej nie zostały wyjaśnione sprawy mojego kicka. Twoje argumenty mnie nie przekonują. Nie odwołałeś się do wielu rzeczy, które napisałem, myślisz, że zrobiłem to dla Siebie? Tracę cenny czas? wątpię.

 

 

 

11 h, taka drobna uwaga, nie bierz jej do siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tym nie zasłaniam tylko mówię ze doczepiłeś się mnie a tak naprawdę to po prostu jak np 4 adminów padnie przed odpaloną osoba która Ty piszesz i patrzy na typa 4 adminów to sa w stanie się dogadać na u@ czy coś ma i to w 1 rundzie wiec nie zawsze musi być ktoś na spect,

 

 

 

sam pisałeś ze dostałeś info po 5s niby ze czysty wystarczyło sie domyśleć że jeśli któryś z adminów tak Ci napisał to już patrzyli jak gra i słowo czysty na y@ też  nie pisałe ja

 

 

Nie jestem zajęty tylko gra jak muszę to patrze a jeśli któryś z adminów pisze na u@ ze tego bierze on to ja gram dalej. nie wiem gdzie Ty widziesz problem

 

Kicka ja Ci nie dawał wiec się odczep bo widzę ze nie ogarniasz za bardzo.

 

dziwna piszesz skargę bo tak naprawdę nie na mnie a kicka dostałeś pewnie za tą nie potrzebna dyskusje na temat ze nic nie robie jeśli ja bardzo dobrze wiem co i kiedy mam robić/.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieogarnięty wybacz, posiadałem admina wiem na czym to polega, w tym momencie inni admini mnie nie obchodzą, więc nie wiem dlaczego ciągle ich mieszasz, zamiast patrzeć na siebie.

 

Właśnie kicka dostałem z twojego powodu bo razem się spięliśmy, ale dlaczego tylko ja zostałem ukarany + zagrożono mi banem? więcej nie mam nic do powiedzenia, powiedziałem już wszystko. Ty ciągle gadasz coś innego, zamiast trzymać się jednej wersji, mieszasz trochę, ale cóż to ja nie ogarniam. :D :D

 

 

 

Nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, ale trzeba umieć je przyjąc na klatę, tak jak krytykę. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, ale trzeba umieć je przyjąc na klatę, tak jak krytykę. :)

 

 

 

 

Dlatego przyjmij to, że jesteś płaczkiem.

 

 

 

Miesza miesza, szpachle łokciem, miesza dlatego tą szpachlą, ponieważ byli na serwerze inni admini. Jeżeli jest inny admin, sprawdzał tego "odpała" uznał, że jest czysty napisał to na u@, gdyż istnieje takie coś jak komunikacja między adminami. Reszta adminów w tym jeden z tych, którzy się zarejestrowali 3 dni po mnie (jestem starszy tutej) ale miał wcześniej admina przede mną (tu wygrał) zna się na rzeczy, czyli MeKinToSz, dostała taką informacje, więc po co miał wchodzić na spect i sprawdzać po raz kolejny czystego gracza. Jeżeli sądzisz inaczej niż Opiekun serwera, HLTV jest, rozpisz demko, zrób coś poza grą. Wykaż się swoją spostrzegawczością.

 

 

 

 

Właśnie kicka dostałem z twojego powodu bo razem się spięliśmy, ale dlaczego tylko ja zostałem ukarany + zagrożono mi banem? więcej nie mam nic do powiedzenia, powiedziałem już wszystko. Ty ciągle gadasz coś innego, zamiast trzymać się jednej wersji, mieszasz trochę, ale cóż to ja nie ogarniam. :D :D

 

 

 

 

 

 

Bo jesteś pachołkiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego przyjmij to, że jesteś płaczkiem.

 

 

 

Miesza miesza, szpachle łokciem, miesza dlatego tą szpachlą, ponieważ byli na serwerze inni admini. Jeżeli jest inny admin, sprawdzał tego "odpała" uznał, że jest czysty napisał to na u@, gdyż istnieje takie coś jak komunikacja między adminami. Reszta adminów w tym jeden z tych, którzy się zarejestrowali 3 dni po mnie (jestem starszy tutej) ale miał wcześniej admina przede mną (tu wygrał) zna się na rzeczy, czyli MeKinToSz, dostała taką informacje, więc po co miał wchodzić na spect i sprawdzać po raz kolejny czystego gracza. Jeżeli sądzisz inaczej niż Opiekun serwera, HLTV jest, rozpisz demko, zrób coś poza grą. Wykaż się swoją spostrzegawczością.

 

 

 

 

 

 

 

Bo jesteś pachołkiem. 

 

 

Generalnie, twoja neutralna osoba nie wnosi tutaj kompletnie nic, wręcz bawi mnie to co napisałeś(hejty, pancze gz).Jednak z innej strony trochę racji masz, nie powiem, że nie, ale od kiedy napisanie to czego się myśli, na temat kogoś, musi być od razu płaczem? Nie obchodzi mnie to, co sobie myślisz, tak na prawdę zależy mi na tym aby była sprawiedliowść, a tutaj z tym jest ogromny problem. Są, osoby które na prawdę się znają na rzeczy, których cenię, ale jak widzę, że ktoś olewa sprawę i sobie nie radzi, mówię o tym głośno(mnie również krytykowano, jak coś źle robiłem), taki już jestem.

 

 

 

Co do hltv nie było wtedy na serverze, a co do adminów, wiem, że jest kilku, mogli dawać sobie informacje nie wnikam, ale on napisał, że "Dlaczego czepiam się jego, a nie innych". Dalej nie zostały wyjaśnione rzeczy, o które proszę, poza tym skargę można przyjąć jako lekcję, wiec nie mam zamiaru w tym przypadku rozpisywać demka. :o

 

 

 

Myślę, że nie wiesz jak zachowuje się prawdziwy płaczek, a ja doskonale wiem, w życiu Counter Strike, jest wiele takich osób. Płaczki, toxiki i wiele wiele więcej, także Memesio przykro mi, doceniam to co napisałeś, ale nic nie wnosi. :< Liczę, że kolejne posty wniosą jakiś sens, wywiąże się ciekawa dyskusja. :D

 

 

 

@@EvO wiem, o tym, ale tu nie chodzi o zgłaszanie czitera, w sensie o zbanowanie, tylko, o sam fakt, żeby go sprawdzić(bo miałem wątpliwości, słowa zostały olane.), ale w tym momencie to nie ma znaczenia. Tak jest słowa, przeciwko słowu, tylko może w przyszłości dadzą niektórym do myślenia. :) Taki jest sens aby ciągnąć ten temat.

 

 

 

@@EvO to logiczne, że potwierdzi, na steamie już się o tym dowiedziałem. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego przyjmij to, że jesteś płaczkiem.

 

 

Przyjmij, że zanim się kogoś oceni wypadałoby się czegokolwiek o nim dowiedzieć, bo zakładam, że o nic nie wiesz i patrzysz na sytuację z nieodpowiedniej perspektywy.

 

 

 

Co do skargi, najlepiej zbierzcie się wszyscy na ts3, wraz z opiekunem i h@, bo w tej sytuacji na forum nic nie wyjaśnicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jest słowo przeciw słowu. Najlepiej by było żebyś przedstawił demka z owym "cziterem" jeżeli taki był na serwerze. TO by rozjaśniło całą sytuację.

 

 

 

 

 

Również proszę opiekuna dd2 @ do wypowiedzi odnośnie tego co przedstawił admin mianowicie 

 

 

 

 

ehh pisałeś ze gracz jest odpalony Czarna na niego patrzyła i był czysty później Cie bił dalej i płakałeś jeszcze 2 razy ze jest odpalony.

 

 

 

 

 

 Jeżeli opiekunka sprawdzała a demka brak to nie ma co dłużej trzymać tej skargi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba którą zgłaszał nie grała u nas od 5 min tylko od dłuższego czasu. Przypuszczam, że nawet dłużej od osoby składającej skargę ;) Był sprawdzany wielokrotnie bo również mieliśmy wątpliwości co do Jego gry ale okazał się czysty :)  Można close bo nie ma się co więcej rozpisywać w "skardze" bez dowodów... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osoba którą zgłaszał nie grała u nas od 5 min tylko od dłuższego czasu. Przypuszczam, że nawet dłużej od osoby składającej skargę ;) Był sprawdzany wielokrotnie bo również mieliśmy wątpliwości co do Jego gry ale okazał się czysty :)  Można close bo nie ma się co więcej rozpisywać w "skardze" bez dowodów... :)

 

 

Skarga bez dowodów, czy lektura ma dać coś do myślenia? Podejście opiekuna, bardzo interesująca wypowiedź, więcej takich! Myślałem, że pofaworyzjuesz troszeczkę admina, ale cóż przeliczyłem się.

 

 

 

Wątpię, żeby grał dłużej ode mnie, kurde pamiętam początki tego servera, później jak robiliśmy konkurs nożowy jak opiekuna miał n-ty dzień, no prawda nie grałem dość długi czas, ale no wiesz ;<

 

 

 

Pamiętam w historii, jak właśnie Ci gracze, których ze względu na to, że długo grają olewano ich okazywali się perfidnymi cziterami. Weź to pod uwagę.

 

 

 

To tyle, dziękuję, proszę o zamknięcie, z tej konwersacji nic nie wyniknie, niech zostanie w celu informacyjnym. -_-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeliczyłeś się :) Bo nie faworyzuje żadnego z Adminów. Zdziwiony nie? :) Moje relacje między mną a Adminami pozostawiam poza serwerem. Jako OP traktuje każdego @ "regulaminowo" i nie ma czegoś takiego, że kogoś staram się bronić z sympatii itp. A podejście takie bo lecą słowa przeciwko słowom bez żadnych dowodów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...