Skocz do zawartości
`Shooter.

[PRZYJĘTY]Podanie - `Shooter.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Shooter.

 

Wiek: 15 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Dosyć duże. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: Ok. 4 lata 

Steam / NonSteam: Steam 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%60Shooter./80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Myślę, że jestem miłą oraz ogarniętą osobą. Chciałbym pomóc adminom w ogarnięciu serwera. :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W weekendy 2-4 godzinki, a w tygodniu 1-2 godzinki 

Kontakt: PW, Steam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie

 

Może i mało gram na cod ale wiem ze najlepszy admin nie będzie dawał rady być adminem na 3 serwerach na nie sorki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na wielkie Tak miła osoba często na serverze ma już admina na dd2+dm i na dd2 zwykłym ogarnia na WIELKIE TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś przemiłą i ogarniętą osobą. Nie mam do Ciebie zastrzeżeń. Jednak jestem neutral powód : posiadasz admina na 2 serverach, wiem, że twoja aktywność tam nie jest zbyt mocna, do tego dochodzi 3 server, zastanów się dobrze. :) Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie .Wiem ze  masz adminy i wiesz co i jak, ale nie widze cie na serverze jak gram no moze czasem.Musisz miec czas na tamte servery gdzie masz .admina

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz Admina na innych serwerach z dostępnych mi informacji nikt do Ciebie nie ma zastrzeżeń. ja również nie mam. grasz i jesteś aktywny na u@. myślę ze Można dać Ci szansę i tutaj :) mam nadzieję ze będziesz na wszystkich serwerach przegrywał te minimum 7h tygodniowo :)  życzę powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...