Jump to content
Guest

Maxi wita

Recommended Posts

Guest Guest

Otóż, że jestem pierwszy raz, na tej sieci wypadało by się przywitać, jak chyba każdy gracz, tak robi przychodząc na nową sięć, a więc przedstawię wam się w kilku zdaniach:

  Na imię mi Bartek, mieszkam w Działoszynie, wiek 19 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożna, choć w kręgu zainteresowań mam również inne zajęcia, czy dyscypliny sportowe. Lubię oglądać tych naszych Polaków, co to z San Marino, ledwo potrafią wygrać i nawet z taką drużyną mają problemy, lecz pomimo tego dalej w nich wierze, taka sobie ślepa wiara Polaka. Po za tym często zdarza mi się oglądać jakieś dobre filmy akcji/horrory/sensacyjne i takie tam duperelki, nie muszę wymieniać wszystkiego, bo by mi to trochę zajęło. Po takim seansie zazwyczaj wychodzę z znajomymi na piwko, na jakieś ognisko, czy wyjść z kumplami pograć na orliku w nogę, by mózg się zreperował od tego ciągłego siedzenia w domu, zamiast dobrze wykorzystać swój czas tongue.png.
Chciałem pozdrowić serdecznie tutaj administracje multi-head.pl, mam nadzieję, że będzie mi się z wami mile współpracowało, i dacie mi szansę wykazania się jako admin OnlyDD2 #2

Hmm, jeśli chodzi o rangi, to na pewno będę starał się tutaj o admina na OnlyDD2 #2, a w późniejszym czasie może UNBAN TEAM, zobaczymy jak to wyjdzie wszystko, a od siebie postaram się dać tyle ile mogę.

Życzę administracji jak najwięcej sukcesów na tej sieci, oraz aby wasze następne serwery były zawsze pełne, i mam nadzieję że tak będzie i pozostanie do końca, aż tu zostanę.

Także administracja działajcie jak możecie i róbcie wszystko aby tak sieć prosperowała jak najlepiej.

Dziękuje i widzimy się ziomeczki na OnlyDD2  #2 

Myślę, że trafiłem na sieć w dobre ręce i będę się tutaj czuł dobrze, i będzie się mile gadało na serwerach, na steam, oraz na SB.Link to comment
Share on other sites


Guest Guest

Siemanko ! I to się nazywa konkretne przywitanie. Powodzonka, obyś został tym adminem i może członkiem UBteamu.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...