Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie NeVer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: NeVer

Wiek: 19 (według rocznika 20 )

Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę, że średnie. Miałem własną sieć oraz byłem adminem na kilku dodatkowych serwerach. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: 5

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Never/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Uważam, że nadaje się na to stanowisko. Jestem pomocny, miły oraz przyjazny. Kiedy tylko mogę pomagam innym nowym graczom i nie tylko. Często bywa tak, że jestem na serwerze, a nie ma żadnego admina w danej chwili, a niestety osób łamiących regulamin jest pełno. Chciałbym móc spróbować na tym serwerze swoich sił jako administrator, myślę że sprostał bym temu zadaniu. Fajnie by było popracował w tak miłych towarzystwie. Myślę, że mimo małych godzin przegranych na serwerze, moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Po kilka godzin kiedy tylko nie idę do pracy. W tygodniu o 3-4 godzin w weekendy dłużej. Chyba, że idę do pracy to czasami nie wchodzę w ogóle :( (Szkoła a prosto z niej do pracy do 24:00.)

Kontakt: GG, Steam, e-mail, forum oczywiście.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuje ci pół godziny do 30 godzin. Jestem neutral.

 

Ładnie napisane podanie, lecz słaba aktywność na forum i nic o Tobie nie wiem. Aby Cię gracze poznali wejdź na TS3. Wtedy będziesz miał większe szanse.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja za to kojarzę cię bardzo dobrze :) Godziny przegrane mam więc zostanie tylko jedna możliwość, że się mijamy na serwerze :)  Ty i ja cały czas nie gramy więc musimy się mijać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widuję Cię czasami na serwie, zachowujesz się kulturalnie, jestem na TAK.

 

Ps. Nie wypowiadaj się w swoim podaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sniper pomyśl :P Ja znowu tak ja Savi bardzo dobrze Cię kojarzę tylko może mało na ts siedzę bo jednak wolę grać niż gadać :) Myślę, że nie kojarzenie mnie na serwerze nie powinno mnie definitywnie odrzucać :)

 

Proszę o wypowiedzi :) Nie tylko na temat tego, że niby "nie znacie mnie z serwera" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przykro mi. masz mała aktywność na forum, grasz na Cod dość krótko .. mało osób Cie zna.. .. ja osobiście widziałem Cie parę razy lecz to trochę za mało by zaufać i powierzyć taka funkcję.. Zwiększ swoją aktywność, daj się poznać ludziom :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...