Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Granaciki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, proponuje usunięcie dwóch granatów z serwera gdyż w tym momencie gra polega praktycznie na rzucaniu w siebie HE.. nie żebym narzekał ale coraz więcej ludzi już ma dość podwójnych HE...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było wałkowane nie jeden raz. Nie przeszło więc tym razem również nie przejdzie. 

 

Następnym razem proponuję poczytać czy nie było już takiego tematu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja jestem na tak, jednakże jak mówią poprzednicy, wałkowane było już kilka razy i zapewne tym razem skończy się na zamknięciu tematu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na NIE.

 

Adminisistracja pewnie chciala aby te serwer różnil się od wszystkich innych dd2 i dlatego są podwojne HE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer dd2 posiada pluginy do jak najlepszej zabawy na serwerze nie jest to typowy dd2 poza tym gdyby ludziom to nie odpowiadało nasz dd2 nie był by tak popularny jak jest :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja zmieniłem zdanie i jestem za usunięciem jednego granatu, przeszkadza on w szybkiej i dynamicznej grze.

 

Z drugiej strony wiem że tego nie zmienicie ponieważ odróżnia to serwer i przyciąga sporo graczy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest dobrze jak jest...Z tego słynie ten serewer.Gra dużo ludzi od samego rana wiec widać popularność serwera.jestem na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

2x He to jest element charakterystyczny naszego serwera i jestem za tym żeby tak pozostało ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 he przeszkadzaja w dynamicznej grze?? o boze a niby w czym ? bo jak sie zraszuje na poczatku rundy to oni nawet nie zdarza tego rzucac jak dla mnie jest dobrze jak jest czasami to drazni ale chociaz mozna szybko zabic tych co sie zatrzymuja zamiast wbic na bs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zamknijcie ten temat, jest on poruszany dziesiąty raz, ze wszystkich ustaleń wychodzi że dwa HE i head liczony  x2 to wizytówka naszego ODD2 i ODD2#2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...