Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga Morderca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Przy okazji bana chciałbym poruszyć temat Mordercy. Gdyż jak się go zabije przy jego statystykach np. 17/0 czy jakieś dające dostęp pod nuke. To nagle daje bana graczowi który go zabije tak jak mi teraz nie wiadomo skąd, przy statystykach moich chyba 0/5 zabijam go przypadkiem i od razu ban. Wcześniej go zabiłem i dostałem bana że niby ping za wysoki mam :/ Zgłaszałem wczoraj gdy graliśmy mapke eldorado że Morderca wali rakiety przed 7sec. oczywiście było 3 innych adminów ale żaden nie zwrócił mu uwagi, a on nadal sobie tak robił :/ I wydaje mi się że nie jestem jedynym graczem który tak uważa że Morderca nie powinien mieć admina bo przesadza. 

 

 

 

Nie zamykajcie od razu tematu, niech się gracze wypowiedzą na ten temat, niestety ale dowodów dać nie mogę gdyż jak naciskam PrintScreena to mi pulpit wyskakuje w paincie a nie screen z CS :/ ale myślę że inni gracze pomogą i się wypowiedzą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No chyba napisałem co się dzieje z PrintScreenem u mnie ?? ;> Mam Ci telefonem zrobić zdjęcie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...