Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Dla Admina....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Propozycja dla Adminów...

 

A wiec chciałbym zaproponować wgranie plugin ,,Czapka niewitka,, a mianowicie rozchodzi się o...

 

Admin wchodzący na spect wpisujący w konsoli amx_niewitka czy cos takiego jest nie widoczny dla graczy i umożliwia pełna kontrole nad sprawdzeniem pewnego gracza który jest podejrzany.Jak wiadomo spect+admin widoczny dla graczy oznacza wyłączenie wh itp.a nawet ucieczkę z gry...Plugin obejmował by tylko graczy.Czekam na wasze opinie z negatywna ocena jak i pozytywna...Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten pomysł był już kiedyś i nie przeszedł więc ten chyba też nie przejdzie serwer i tak ma już dość pluginów a ten byłby tylko kolejnym zaśmiecającym 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


prosze nie zamykać tematu niech osoba opiekującą się serwerem i zamujaca sie pluginami zadecyduje 

 

jezeli faktycznie nie widac admina na spec jak dla mnie fajna opcja biorac pod uwage ze po przejsciu na spec polowa wyl programiki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie tak jak jar|luki napisał jest to przydatne dla adminów.

 

Nie raz korzystałem z tej możliwości jako admin na innej sieci.

 

Prawdą jest, że gdy nie uczciwy gracz widzi, że admin jest na spect to zaraz "pyk" i już gra naglę czysto.

 

 

 

Jestem jak najbardziej za wgraniem tego pluginu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...