Skocz do zawartości
Gość

[UB][COD200]XingChao x3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: XingChao

 

Godzina, data zdarzenia: 23:33 2014-03-01

 

Mapa: de_westwood

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:19380044

 

Uzasadnienie:

 

Ban był za, "klatkowanie".

 

Rozpocznę od tego że napewno nie klatkowałem, bo obserwowałem informacje netgrapha, i nie możliwe jest żebym jakoś lagował.

 

 

 

Co to klatkowanie? - odsyłam tu:

 

 

 

Szczerze, zaczyna denerwować mnie że DOPIERO gdy padnie admin, lub jakoś zabiję 5+ osób w mniej niż 4s, to od razu jest ban za klatkowanie.

 

 

 

RATE 25000

 

CL_CMDRATE 101

 

CL_UPDATERATE 101

 

EX_INTERP 0.05

 

FPS_MAX 101

 

 

 

Choke - zero, loss - 1(szok, aż 1% utraty pakietów!)

 

 

 

Konsultacja z adminami - otrzymałem komendy od paru adminów które miały pomóc, ale nie widzę serio problemu po mojej stronie.

 

 

 

Sprawdziłem różne strony aby zobaczyć jak znegować efekty klatkowania, lub w ogóle sprawdzić mój aktualny stan.

 

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/615044185813189397/CE55F072A70B24EC86A1E8CAF622E2A9918748C2/

 

 

 

 

 

EDIT: No i kij, kopiuj/wklej nazwę tematu i zapomniałem usunąć [zamknięty]. Poproszę o pomoc. :fool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zrobiłem właściwie wszystko co mogę, żeby usunąć "klatkowanie". Już nawet nie sądze że wina jest z mojej strony, serio.

 

Usunąłem config, "podrasowałem" konfig, hl2.exe jako wyjątek w zaporze, etc.

 

Serio, co ja mam zrobić?

 

I po co ostrzeżenie na moje konto? Naprawdę?

 

 

 

Rzucę filmikiem żeby pokazać jak to wygląda z mojej strony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XingChao, jeśli grę otwierasz w oknie, zmień na pełny ekran. Miałem podobny problem i właśnie odznaczenie "Run in window" okazało się rozwiązaniem. Możesz też spróbować na innej rozdzielczości.

 

 

 

Morderca, dajesz 2 punkty ostrzeżeń za wstawienie linku na sb? Zastanawiające, zwłaszcza, że kolega od razu przeprosił i wyjaśnił wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

XingChao, jeśli grę otwierasz w oknie, zmień na pełny ekran. Miałem podobny problem i właśnie odznaczenie "Run in window" okazało się rozwiązaniem. Możesz też spróbować na innej rozdzielczości.

 

 

 

Morderca, dajesz 2 punkty ostrzeżeń za wstawienie linku na sb? Zastanawiające, zwłaszcza, że kolega od razu przeprosił i wyjaśnił wszystko.

 

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Niestety, ale gram na pełnym ekranie, więc zmiana w okienko i spowrotem, może tutaj jednak nie pomóc.

 

Trudno mi określić co jest przyczyną klatkowania, robiąc demki samemu sobie, mam gładką i dobrą grę, bez lagów ani nic. Brak utraty pakietów, czy też czegokolwiek. Dużo zrobiłem, ale popatrzę jeszcze na możliwe opcje.

 

No ale jak już ktoś pokaże mi demko które ukazuje mnie, od razu jakies 10% utraty pakietów i klatkowanie.

 

Myślę co tu zrobić, już google nie zaczyna pomagać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...