Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY][UB][COD200]XingChao x2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: XingChao

 

Godzina, data zdarzenia: 19:13 2014-02-27

 

Mapa: de_westwood_big

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:19380044

 

Uzasadnienie:

 

Uważam ban za bezpodstawny. Zostałem zbanowany za "klatkowanie i nie można cie trafić".

 

Śmiem twierdzić że jest to całkowicie nieuzasadniony ban.

 

Była to mapa de_westwood_big, więc jest dużo miejsca gdzieniegdzie, a morderca przysłał Emergency Airdrop, pewnie myśląc że nikt go nie zabije ani nie ograbi. Podleciałem ninją(ok. 70 lvl), zabiłem go i Chadzika który też brał paczkę. Żaden z nich nie zdążył nawet zrobić kroku, ani zdobyć jakiejkolwiek paczki. Musiałem ich zaskoczyć bo nikt z nich nie zauważył mnie, ani nie oberwałem od żadnego z tych dwóch graczy(morderca odwrócony plecami do mnie).

 

Potem zebrałem paczkę, i zostałem zabity. W następnej rundzie wziąłem reszte paczek i dostałem bana.

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Morderca
[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/
[AMXBans] Reason: 'moze klatki ogarniesz czy fajsie sie gra  jak nikt cie trafic nie moze'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:19380044'
[AMXBans] Your IP: 'xxx'
[AMXBans] ===============================================

 

Ban pisany chyba w pośpiechu, z tego co sądze.

 

 

 

Chcę poprzeć swoje argumenty tym, iż mam 100 fps w grze, 40 - 70 gdy biegam koło granatów dymnych.

 

Stały ~35 ping, okazyjnie podskoczy do ~55.

 

Zoptymalizowany konfig, ustawiony interp na 0.05, cl_cmdrate, cl_updaterate, i tym podobne.

 

 

 

Rzucam screenem by ułatwić rozeznanie się w lokacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XingChao twój ping nie ma tu nic do klatek. one są nawet jak ktoś ma 15pingu.. nie wiem co robisz.. czego używasz ale stwierdziłem z wieloma graczami. że albo masz lagi.. albo coś co powoduje to ze jak Ktoś w Ciebie strzela ,,jesteś jedynym ninją" którego strzały nie spowalniają .. Jak i jesteś jedyny ,, może masz buga nie wiem. którego radar naj częściej nie pokazuje lub pokazuje strasznie błędnie.. Bd się twojej grze przyglądać.. Ban już dawno miną wracaj do gry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XingChao nie dość że miałeś klatki bo ja ci miałem zbanować wcześniej za to ale morderca mnie uprzedził to raz. A dwa miałem ci dać bana bo wyskakiwałeś na mapie italii 2 poza txt. I była rozmowa na twój temat czy dać ci bana ale uznaliśmy żebyś grał dalej. Ale to jest przesada jak bije w ciebie z 6 osób i cię nie trafi bo masz taki klatki. Dlatego jak dla mnie ban jest ci wskazany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam ze ban jest jak najbardziej uzasadniony , tak ja napisał wcześniej morderca ping nie ma nic do klatek .Klatki miałeś sam widziałem i mogę to potwierdzić strzały nie spowalniały Cie , czasami nie dało się Cie trafic .Dlatego ten o to ban jak najbardziej słuszny . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...