Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]UB-Obraza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:<-----Ghost_Killer----->

 

Godzina: Nie pamiętam  Data: 23.02.2014 r

 

Mapa: Nie pamiętam

 

IP:91.210.242.58

 

Uzasadnienie:Powinienem dostać UB ponieważ wg mnie tydzień za obrażenie kogoś to za dużo. Wogule dostałbym na mniejszy okres tylko dlatego dostałem na tydzień bo tak kazał adminowi Pierścionek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak admin daje bana na więcej niż 30 min powinien mieć jakiś dowód, więc czekamy aż admin przedstawi dowody że zawiniłeś tak bardzo, że ban należy Ci się na tydzień

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego, dostałem zgłoszenie, że obrażasz graczy na serwerze. Gdy wszedłem na serwer trafiłem akurat jak wyzywałeś matkę TeeZ[w#Y], a na to jestem bardzo uczulony. Nie będę powtarzał tego co pisałeś, tylko proszę TeeZ[w#Y] oby się wypowiedział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.... Nie pozbierasz się kolego, POTWIERDZAM ZDANIE MS'A  wyzywałeś od mamy co mi się nie podobało dlatego zacząłem kręcić demko, niestety na razie nie mam, ale szukam dalej...... Wyzywałeś od "ruch... wasze matki w odbyt" i ogólnie od matek...Może Ci się przypomina ?! Myślisz, że kogoś to nie obrazi ? Każdy ma uczucia i ban był słuszny. Tygodniowy ban, pfff co to jest za takie wyzwiska. Idę szukać demka, jak znajdę to edytuje post i wrzucę i przekonamy się czy ban był słuszny. A tak na marginesie te hejty były dziecinne....... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...