Skocz do zawartości
Gość Guest

[UB]misje ban- Elen.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  Elen.

 

Godzina, data zdarzenia: 21.00  24/02/2014

 

Mapa: de_cbble

 

STEAM_0:1:16235978

 

178.43.92.174

 

Uzasadnienie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cruzen daj mi jeden dowód, że zbugowałem misje.

 

Nawet nie wiem dokładnie jak to zrobić.

 

 

 

Wiem, że nie przepadasz za mną - już kiedyś miałem z Tobą problemy bo nie zdążyłem paki podłożyć i bana mi wlepiłeś bez upomnienia.

 

 

 

Czekam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody:

 

 

1. http://www28.zippyshare.com/v/86754986/file.html

 

2: http://www28.zippyshare.com/v/73714622/file.html

 

3: nie zdążyłem Ci jeszcze zrobić screena na drugiej klasie gdzie masz kapitana 200+ lvl

 

 

A ty dzisiaj skończyłeś 11 misje. To jest nie możliwe że ty z takimi levlami jesczę misje kończysz. Gdzie to na 200 lvl już wszyscy maja ukończone misje.

 

 

Z resztą każdy pisze na swoją obronę, że nie wie jak to zrobić albo się samo zrobiło.

 

Ludzie się męczą żeby nabić lvl a tacy gracze jak wy nawet wysiłku nie wkładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edytowałem do wzoru.

 

 

 

Cruzen to są dowody? Tak skończyłem 11 misję a teraz mam dwunastą - wiesz ile jej zrobiłem? może 5%

 

Wiesz ile robiłem misję 5? Długo bo jakbyś superadminie wiedział, zabójstwa z pioruna i awp się nie liczą- a tylko tego praktycznie używam.

 

 

 

Czekam dalej na dowód (prawą rekę daję, że nie ma) albo proszę o unban,

 

 

 

pzdr

 

Elen.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Z resztą każdy pisze na swoją obronę, że nie wie jak to zrobić albo się samo zrobiło.

 

Ludzie się męczą żeby nabić lvl a tacy gracze jak wy nawet wysiłku nie wkładają.         "

 

 

 

 

 

Co Ty człowieku gadasz za głupoty?

 

Wiesz co dzisiaj zrobiłęm z 10 misją?

 

wbiłem sobie na Taliba bo mnie śmieszy wasz wyścig w lvlach..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm w tej sprawie mogę powiedzieć, że jakby bugował te misje to już dawno by miał z 300-400lvl, poza tym nie każdy wykonuje te misje np Elen gdyż za każdym razem trzeba je odpalić żeby zaliczyło. Ja osobiście bym się zastanowił nad tym banem, bugowanie misji było widoczne np u Uki'ego czy mazaka, jak siedzę na serwie to się przyglądam i bym zauważył że Elen buguje.. Ale poczekajmy na Ub Team :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest troche bez sensu bo jest 1ss jak wykonal misje, jak bys pokazał że wykonuje 2 raz tą samą misje o innych godzinach to by było 100% że buguje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...