Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Problem z screenami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie mam bardzo ważny problem który musze rozwiązać. 

 

Otóż dzis na serwerze only dd2 grałem sb na steam i mi nie szło jak nwm co a to przez to ze na steam mi nie idzie

 

wiec sciągnołem sobie cs CS1.6_v32_by_Lukasz " . zainstalowalem i wbilem na serwa. 

 

To był mój najwiekszy bląd... Dlaczego? zanim kupiłem steam grałem własnie na terj wersji i co robiono mi screeny to 

 

dziwnym sposobem nie zapisywały mi sie na kompie... Nie wiem dlaczego, szukalem na forach róznych , pytałem informatyków

 

Nikt nie widział co moze być przyczyną... 

 

I własnie w trakcie gry na CS1.6_v32_by_Lukasz na waszym serwerze zrobiono mi screeny... 

 

Nie mam ich kur**... ;/ Długo gram na serwerze dd2. Duzo ludzi mnie zna i mysle ze smialo powiedza ze jestem czysty...

 

Panowie prosze o "rozgrzeszenie "  :D 

 

 

`bZn~

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SS'y zrobiłem Ci ja i tylko dlatego, że grałeś na steam i Ci nie szło wszedłeś na nosteam i zaraz pierwszy, info od Boga...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O kuurwa ! Rozjebales mnie stary... Wiem moze to było dziwne ale kurde nigdy na wh nie gralem... Nie wierze ze tylko mi na tej wesji cs nie robi screenow...

 

Moze ktos zrobic doswiadczenie ? sciagnac tą wersje porosic admina zeby screeny zrobil. Jesli tez nie bd miec srennow to dajecie UB i admina forever xD

 

aj jesli bd to napisze 200 reklam i nie bd UB -.- Moze ktos tak zrobic ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przez 2 lata grałem na tej wersji non steam i uwierz że miałem wielokrotnie robione ssy zreszta mam ta wersje do dnia dzisiejszego i nigdy problemu z ich znalezieniem nie było chcesz wrócic do gry wstaw ssy albo 100 reklam kolejne posty nie wniosą nic wiecej takze mozesz sobie darowac 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...