Skocz do zawartości
Gość Guest

[ODRZUCONE]Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Savi

 

Wiek: 14 (Rocznikowo 15 :D )

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem pare razy adminem .Na tej serwerowni również jako Admin AWP/FY

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4

 

Staż w CS-sie:Coś koło 3 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Savi/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ jestem graczem który posiada kulture , opanowanie oraz konstekwentność wobec osób t

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od poniedziałku do piątku z godzinę bo szkoła itp  natomiast w weekend 3 godziny przez sobote i niedziele powinienem wyrobić spokojnie

 

Kontakt: Steam skype : alternativeon1 , teamspeak , forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

 

Po pierwsze wiek, a po drugie nie zauwazylam, zebys zglaszal cokolwiek adminom, itd, a na tej podstawie mozna stwierdzic czy jestes zaangazowany w jakis tam sposob. Plus Twoje uzasadnienie jest po prostu nijakie, bo jest sporo graczy "posiadajacych" kulture, a to nie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie.

 

Wiek ,a jest wymagany. Pare razy Cie widzialem na serwerze ale malo kontaktowy jestes :( Nie dałeś szansy się poznac. Szanse moze dostac kazdy ale musisz spelniac wymagania i pokazac ze "jestes tego wart". Takie moje zdanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...