Skocz do zawartości
JNSRR

[ZAMKNIĘTY][Propozycja] Opiekun Grafików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moją propozycją jest aby została dodana ranga "Opiekun Grafików" lub coś w tym stylu. Będzie on kontrolował grafików czy pracują czy nie (itp.) Pozdrawiam JN$RR

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była już taka propozycja tylko o Moda Grafików i nie została ani odrzucona ani przyjęta za twoją jestem za. (sory żle spojrzałem i dlatego myślałem, że była odrzucona)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł jest bardziej niż dobry :):P

 

 

 

Skoro LOVO piszesz, że brakuje takiej osoby to może zróbmy głosowanie wśród Administracji i Użytkowników ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nad praktycznie każdą permisją na naszym forum jest opieka, to dlaczego grafika miałaby być inna?

 

 

 

Ulega to konwersacji ale jestem jak najbardziej na Tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pomysł jest bardziej niż dobry :):P

 

 

 

Skoro LOVO piszesz, że brakuje takiej osoby to może zróbmy głosowanie wśród Administracji i Użytkowników ?

 

 

@on

 

Czterech grafików jest, więc któryś z nich.

 

 

 

@off

 

Taka osoba by się przydała, bo ostatnia grafika wykonana była w dniu 12 luty 2014 - 21:20.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przesadzamy z tymi rangami?Grafików możemy policzyć na placach jednej ręki. Myślę, że będą się dogadywać i wspólnie ogarną swój dział. Ich praca jest śledzona na bieżąco, wszystko widać gołym okiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to prawda. Grafików nie jest za wielu, ale widzimy, że każdy praktycznie nic nie robi. Jedynie co Cowboy. Może właśnie potrzeba takiej osoby, która zachęciła by ich do większego zaangażowania. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przesadzamy z tymi rangami?Grafików możemy policzyć na placach jednej ręki. Myślę, że będą się dogadywać i wspólnie ogarną swój dział. Ich praca jest śledzona na bieżąco, wszystko widać gołym okiem.

 

Tak jak pisał lovo, graficy nic nie robią (nie licząc cowboya) bo nie ma ich kto pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie, że trochę odbiegnę od tematu. Ja uważam, iż taka krytyka dla Grafików dla tych co już są i również dla tych co zamierzają składać podania jest bardzo potrzebna. Może wtedy, każdy (nie tylko grafik), jak składa podanie, to się w to trochę bardziej zaangażuje i tyle. :):P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak n-ty wspomniał "Grafików możemy policzyć na palcach jednej ręki" - nie są to byle jacy ludzie jak u fryzjera xD tylko zaawansowani. Dlatego myślę że nie była by wskazana taka propozycja, ale wszystko należy do zdania czerwonych ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz n-ty ale muszę dodać od siebie. Ranga grafika poza chęcią robienia prac dla użytkowników forum nic więcej nie daje. Zatem przy braku zaangażowania danej osoby jego brak przywilejów zostaje odebrany. Jest to posada czysto dobrowolna i nie widzę potrzeby robienia przełożonego dla ludzi, którzy chcą dać komuś coś od siebie zupełnie bezinteresownie. Kompletnie mija się to z celem To tak jakbyście dali kapo dla wolontariusza, który poza stratą swego czasu i satysfakcji nic z tego nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...