Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Prosze o zmodyfikowanie klasy"cyberSuit" na cod mod 200 lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w cs 1.6:prox :)

 

Godzina: ok.19:35 Data:12.2.2014

 

opis całej sytuacji :był sobie Westwood a tu chyba 5 CyberSuitów i grac się nie dało i tak około 10 min tak, było 6 CT i 5 z nich to cybery ,moje zdanie jest takie że cybera trzba zmodyfikować! (cod mod 200LVL)(troche trzeba zmodyfikować bo za dobry cyber)poprostu sie na da grać bo wszyscy cyber,ami i te skoki wkużają bodajcie mu 3 skoki ,zamiast m4  dajcie NP:Auto kampe, AWP a i może jakąś umejetnosć usunąć!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, ale co chcesz w nim modyfikować ? Zabrać rakietę i kilka skoków ? Fuul int jest w sam raz, więcej jest tylko jak posiadasz Vipa. Moim zdaniem to totalny bezsens, przecież to w końcu premium - płacisz to wymagasz. :) Zawsze jak więcej osób gra daną klasą to już każdy chce coś zmieniać. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowy gracz na forum, bo na serverze dosyć często go widuję. Ja go rozumiem, że może go to denerwować, ale niech zrozumie, że to jest COD MOD, Tylko nie wiem co jeszcze można zmienić w cyberze, tak na zdrowy rozum to ta klasa nie należy do najmocniejszych na serverze. Jak wbijesz fuul int to wtedy możemy porozmawiać. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może i ja sie wypowiem, "Gracz" ma rację, jak dla mnie ta klasa jest za mocna, nie wyjdę z respa i już taki "Morderca" mnie jedzie rakietą :) Co w niej zmienić może trochę skoki? Za dużo ich jest. Z 6 można zjechać do 3 góra 4 i będzie wszystko git

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Ogólnie klasa do ubicia:)  ale jak już wystrzela sie rakietami. można by było mu uciąć ze 2 skoki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Okej, ale co chcesz w nim modyfikować ? Zabrać rakietę i kilka skoków ? Fuul int jest w sam raz, więcej jest tylko jak posiadasz Vipa. Moim zdaniem to totalny bezsens, przecież to w końcu premium - płacisz to wymagasz. :) Zawsze jak więcej osób gra daną klasą to już każdy chce coś zmieniać. :P

 

 

ale jest zadobry moim zdaniem wszczyscy prawie nim grają i się nie da grać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sniper moim zdaniem dal bardzo bardzo dobry pomysl. Cyber z daleka jeszcze da sie ubic zanim rakieta doleci z bliska to juz nie bardzo :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzicie, że jak więcej osób gra daną klasą, to już każdy chce coś zmieniać. Tak było ze stalkerem - został osłabiony, z ninją to samo, Reaper kolejna, a teraz Cyber . Po jakimś czasie opadnie gralność tą klasą i będziecie chcieli, aby została ulepszona.

 

 

 

Cyberusit kiedyś miał jeszcze 1/1 z kosy, co zostało usunięte, miał również 5 skoków, z racji tego, że był za słaby został ulepszony. Rozumiem was, ale jak dla mnie to jest nieporozumienie, aby znowu ją zgarszać, tym bardziej modyfikować coś z rakietkami . Ta klasa właśnie opiera się na tym . Co najwyżej zabrać 1 skok i tyle, czyli wrócić do 5. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gra cyberem wyglada nastepująco albo laduje full int i zabijasz kazdego 1 rakieta albo ladujesz full hp i masz 300 hp ( nie jestes do zabicia )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwazam, ze to jest niepotrzebny placz. Klasa premium = klasa lepsza niz pozostale podstawowe. Nieustanne zmienianie na pewno niczego dobrego nie zrobi serwerowi, bo ludzie w ostatecznym rozrachunku przestana rac tymi klasami. Najpierw byl boom na stalkera - zostal zmieniony i ilu mamy stalkerow na serwerze? To samo z reaperem. Rzadko widuje graczy grajacych ta klasa. Idac tym tokiem myslenia, zabojce i kapitana tez powinnno sie zmienic, bo przeciez to za dobre klasy. Moim zdaniem, nowego gracza tak samo odstraszy cyber albo np. talib, ktory tez jest przeciez mocna klasa. Ale jest w tym plus, bo gracz zobaczy, ze to fajna klasa (podobnie jak kazda inna premium), pewnie kupi na miesiac zeby wyprobowac i zostanie u nas na serwerowni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mart no jest w tym troche racji. Wszystko ma swoje dobre i złe strony.

 

Zle: Nowy gracz ktory nie kupi premki i pogra troche na serwerowni zobaczy takiego cybera 50 + ( co wyprawia ) to ucieknie.

 

Dobre : Nowy gracz kupi owa premke ;d zobaczy ze jedzie ludzi nie majac nawet wiekszego doswiadczenia w grze to zostanie.

 

 

 

Pragne tez poruszyc DMG cybera :) Które jest wieksze od DMG namiestnika. :) I albo cyber ma lekko zwiekszone DMG albo Namiestnik nie ma tego 30 % ( ale raczej ma )

 

Ja bym sprawdzil to jego DMG usunol mu ta zmiejszona widocznosc i zabral ze 2-3 skoki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale Chadzik, wtedy ta klasa przestanie byc premium.

 

Ja nie uwazam, ze kazdy cyber jedzie jak chce kazdego gracza. Nie mowie o sobie, bo ja od 2007 roku jedyne co robie w CSie to LAMIE ;p ale (teraz nickow nie przytocze, bo nie pamietam) wiekszosc cyberow spokojnie mozna ubic mniejszymi levelami. Ja np. gram 4 klasami, ktore mam ponizej 20go lvla i nie mam problemu z cyberami na 50 lvlu (chociaz lamie ;p). Gorzej z Morderca, bo to no life nasz kochany, ale reszta moze nie jest pestka, ale da rade ich polozyc na glebe ;) Sam o tym wiesz.

 

 

 

Pozbawianie jakichs dodatkow klas premium moim zdaniem jest zbedne. Chyba, ze faktycznie widac znaczna przewage jak w przypadku reapera, choc nawiazujac do tej klasy, uwazam, ze jest zdecydowanie slabsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...