Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]"Gdybym mogła być adminem tak jeden dzień" Supermenka?!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]0be9a319bdc01a23.jpg[/align]

 

 

 

 

 

W

itam, dzisiejszy wywiad przeprowadzę z Aga, Agnieszką, Nasza Administratorką na serwerze only de_dust 2. Tytuł wywiadu zainspirowany piosenką Kayah- Supermenka. Myślę że, Nasza koleżanka jak najbardziej zasługuje na ten tytuł. Zapraszam do lektury i liczę na Wasze pozytywne komentarze.

 

  

 

 

 

[align=center]Witaj Agnieszko. Na sam początek Naszego wywiadu chciałbym dowiedzieć się czym zajmujesz się aktualnie w życiu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Mateuszu. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy liceum ogólnokształcącego o profilu z rozszerzoną geografią, historią oraz językiem angielskim.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czyli uczennica jak się patrzy. Posiadasz jakieś ciekawe pasje bądź hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Od czasu do czasu wezmę do ręki aparat, wyjdę na spacer i zrobię kilka zdjęć, nic konkretnego. Uwielbiam spacerować z chłopakiem, którego pozdrawiam z tego miejsca serdecznie, oraz psem. Lubię również pośpiewać coś pod prysznicem. Kocham zapominać o świecie rzeczywistym i zagłębiać się w ciekawe lektury.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podsiadasz zdjęcie które szczególnie Ci się podoba? Oczywiście Twojego autorstwa. 

(klikając w zdjęcie możecie je powiększyć)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]ea0401572c428316m.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To zdjęcie zrobiłam będąc na spacerze z moją chrześnicą Kingą, która jest na nim uwieczniona. Mam świadomość tego, że nie jest idealne, ale dla mnie jest ważne, bo dzięki niemu mogłam uchwycić chwilę z jej beztroskiego życia, to jak bardzo cieszy ją zwykły spacer w upalny dzień. Troszkę skłania do refleksji na pędzącym czasem. Zawsze kiedy spoglądam na to zdjęcie przypomina mi się jakie dzieciństwo jest beztroskie oraz jak szybko mijają te wspaniałe czasy, do których nie raz chciałoby się wrócić. Zresztą mówią, że jest do mnie podobna, więc kolekcjonuję i porównuję zdjęcia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozwolę sobie wspomnieć o Twoim blogu, gdzie znajdują się naprawdę ładne zdjęcia. Jak by ktoś chciał link do niego proszę pisać do Agi. Twoją pasją są także książki. Jaki jest Twój ulubiony gatunek, oraz jaka książkę poleciła byś naszym czytelnikom.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie mam ulubionego gatunku, jednak wystrzegam się horrorów, kryminały mnie nie wciągają. Lubię książki, które poruszają problemy społeczne, przedstawiają to, jak bardzo skomplikowana jest psychika ludzka. Hm... dużo tego przewinęło się przez moje ręce, ale myślę, że godnymi polecenia są: "Zły wpływ", której autorem jest William Sutcliffe oraz "11 minut" Paulo Coelho.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nic nie mówią mi te tytuły i pewnie wielu innym użytkownikom. Możesz jakoś zachęcić do przeczytania wybranych przez Ciebie książek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zły wpływ to książka, która jest kluczem do psychiki dziecięcej. Porusza tematy związane z pragnieniem akceptacji, przynależności do grupy, bycia liderem. Wciągająca lektura, przy której można się troszkę pośmiać, troszkę wystraszyć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No na pewno zaciekawi kogoś ta krótka recenzja. Jaki jest Twój ulubiony film?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rzadko kiedy oglądam filmy, a gdy to robię zazwyczaj wybieram komedie. Mój ulubiony film to Chłopaki nie płaczą :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może teraz porozmawiajmy o Counter- Strike. Powiedz mi skąd dowiedziałaś się o tej grze i co sprawiło że zaczęła grać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pierwszy raz miałam do czynienia z tą grą w wieku może 10 lat. Mój brat grał w nią wtedy twardo, a ja siadałam obok niego i gapiłam się godzinami w ekran. Troszkę się denerwował - zabraniałam mu grać na słuchawkach, chciałam słyszeć strzały ^^ wiem, to trochę dziwne u 10-letniej dziewczynki, która powinna bawić się lalkami albo chociaż na rolkach jeździć. Zaczęłam grać dopiero po kilku latach, razem z moim chłopakiem Adrianem. Tak naprawdę to on wciągnął mnie w ten 'świat'. Czasem było tak, że nie mogliśmy się spotkać więc spotykaliśmy się na serwerach i razem karaliśmy, a dokładniej to on. Ci którzy ze mną grają, wiedzą, że lamiłam, lamię i lamić zapewne będę jeszcze długo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh, no to podobny poziom do mojego, więc nie jesteś sama. Grałaś tak sobie i nagle składasz podanie na admina DD2? Może wiąże się z tym podaniem jakaś historia? Co Cię zmotywowało do złożenia go?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kilka osób pisało do mnie o to podanie, nie jestem pewna do tej pory, czy w żartach, czy nie, ale stało się. Jednak największą zasługę w tym wszystkim ma POLAND., który długo mnie męczył, wysłuchiwał na temat tego, że się nie nadaję, ale w końcu osiągnął cel i namówił mnie do złożenia podania

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Łączy Cię coś więcej z POLAND'em? Kiedyś nawet słyszałem historię o waszej miłości.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]NIE! NIE! NIE! Nic nas nigdy nie łączyło. Widocznie masz złe źródła informacji. Dla tych niepoinformowanych: moim chłopakiem nie jest POLAND., lecz AeNDeY znany również jako Dr. Skacz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak Aga jest na serwerze to wszyscy są grzeczni. Jak myślisz jakie cechy powinien posiadać administrator serwera only DD2?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno powinien być sprawiedliwy, czujny, cierpliwy i wyrozumiały. Ważne jest, aby dobrze dogadywać się z graczami.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czerpiesz satysfakcję z wykonywanej funkcji? Daje Ci to sporą satysfakcję, to co robisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że mogę pomóc przy pilnowaniu porządku na serwerze. Największą satysfakcję sprawia mi upominanie za kulturę, bo nie lubię, gdy ktoś rzuca mięsem na prawo i lewo. Funkcja administratora jest bardzo OK!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubisz spędzać czas na TS3? Masz jakaś ulubioną grupkę ludzi z którymi lubisz spędzać swój czas?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem, lubię. Fajnie jest wejść tam od czasu do czasu, porozmawiać, pośmiać się. Ciężko mówić o ulubionej grupce, bo siedzę praktycznie ciągle z tymi samymi ludźmi, którzy są naładowani pozytywną energią.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Któż to taki, bo wiesz szukam kolegów, heh.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]OST, Ty również zaliczasz się do tej grupy. ^^

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Taka mała podpucha żebyś i o mnie wspomniała. Czas na muzyczne pytanie. Twoja ulubiona piosenka z którą wiąże się jakieś wydarzenie, historia? Oczywiście zlinkuj.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciężko będzie wybrać jedną. Może wrzucę coś, co opisuje mój stan od poniedziałku do piątkowego popołudnia

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]http://www.youtube.com/watch?v=b5rtEc8QGNA

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A w weekendy co porabiasz jak już masz troszkę energii, może jakiś sport uprawiasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W weekendy zazwyczaj spotykam się z chłopakiem i znajomymi. Teraz jestem na etapie osiemnastek, więc od czasu do czasu zdarzają się imprezy Sportu żadnego nie trenuję. Rok temu próbowałam jeździć na snowboardzie, ale z marnym skutkiem.  Latem pływam, jeżdżę na rowerze i dużo spaceruję.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może chcesz kogoś pozdrowić na koniec wywiadu bądź powiedzieć coś szczerego?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałabym pozdrowić całą społeczność MH, a w szczególności graczy ODD2 oraz Adrianka :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję za bardzo miły wywiad, oraz za poświęcenie mi czasu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuję :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]credits AGA

[/align]

 

[align=right]~OST~

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiad dużo się dowiedziałem o Adze no a w szczególności o tym że jest ona z AeNDeY-em fajna z was para kurde razem gracie widać po tym jak się wypowiadasz na jego temat że jest dość poważny związek jak na młodych ludzi :) pozostaje mi tylko życzyć szczęścia naszej sieciowej parce ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nowego nie napiszę bo to, że twoje wywiady są zajebiste to już chyba każdy wie. :D

 

Bardzo fajny wywiad, ale Aga chyba zapomniała wspomnieć o swojej ulubionej książce. 

 

Dzięki, że zabrałeś mi 5 min z życia... <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strajk'u nie dziękujemy :) a tak nawiasem to za 2 miesiące nawet nie całe będzie 4 lata jak jesteśmy ze sobą, więc jest poważnie :P 

 

Zresztą zależy co kto ma na myśli mówić "poważny związek" bo ogólnie to jesteśmy weseli i mało mamy wspólnego z powagą :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze plusik za wywiad. Klasa. Przyjemnie jest poznawać społeczność MH. Szczególnie w ten sposób.

 

Pozdrawiam

 

Joe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...