Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na mordercę

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:10  Luty godz 14:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Morderca

 

Dowody:Demko/albo zapis z kosoli

 

Świadkowie:Gracze

 

Uzasadnienie:Pytałem się adminów czy można dostać bana od razu po 3 min gry bana za ping na 30 min a admini mi odpowiadali,że jak się najpierw nie upomni gracza lub nie da się bana na 5 min to się nie powinno dawać bana od razu na 30 min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Morderca.

 

[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 30 sekund bana.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Gram Jak Gram i Ch*j Ci Do Tego

 

[AMXBans] Powod : ' moze ogarniesz ping 200 i klatki ? '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 36329628 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 193.59.77.143 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdziłem Twoje bany, banów za ping jest sporo, ale to nie zmienia faktu, że powinieneś dostać bana na 30 minut. Chciałem go skrócić do 5 minut ale zostały Ci jeszcze 3 minuty. Morderca jak dla mnie przesadzasz z banami, to już nie pierwszy raz kiedy dajesz bany ze sporym odczekaniem na ub.

 

Jako opiekun powinieneś rozsądnie podchodzić do swoich obowiązków. Zaraz inni admini zaczną banować za ping na 3godziny bo się nauczą od Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, czesto lamie regulamin. Przeklinanie swoja droga, zdaza mu sie ale gorsze jest to z tymi banami. Uwezmie sie na kogos i nie patrzy na regulamin, na nic tylko ban... Ktos mu sie nie spodoba to bez wchodzenia na specta ss daje... Wiem, ze na 100% nic moje slowa nie zmienia ale wiedzcie co robi.

 

PS. Od dzisiaj bede robil ss nawet jednego przeklenstw, zeby wam to udowodnic :) To moje slowa i zalozenia, prosze nie " hejtowac " :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak. Gram Jak Gram i Ch*j Ci Do Tego nie mam nic do Ciebie. Informowałem Cię ze masz coś nie tak z internetem lub czymś innym. masz notorycznie ping przekraczający normę dozwoloną czyli 120. dlatego dostajesz bana. na początku w amx dostawałeś na 5minut. Potem non stop po 30min dostajesz. Dziś 1x twój ban był na 5min od Mart_Verum... potem ode mnie na 30min. więc uważam ze nawet nie powinieneś mieć żadnego ale.. Jeśli uważasz ze każdy admin z osobna bd Ci dawał bany na 5min za ping po 160-200 to jesteś w błędzie...  ...  Noname jak masz coś do mnie napisz pw.. Nie moja wina ze dostałeś ss i Ci brakowało 2ss. i aby grać dalej musiałeś robić 100 reklam.? czy uważasz ze to moja wina. Do tego jakim prawem bez dowodów oskarżasz mnie o przeklinanie w grze jak i nie przestrzeganie regulaminu. Jeśli chcesz mnie sprowokować to ci się to nigdy nie uda. bo jestem uczulony na Cierpliwość do takich ludzi. Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...