Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

[PRZYJĘTY][PRZYZNANA].::Sniper::.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .::Sniper::.


Wiek: 22 lata w marcu 


Doświadczenie (w byciu adminem): nie byłem adminem ale myślę że dam radę :)


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6 


Staż w CS-sie: no prawie od początku tego serwera tyko że na innych nickach :)


Steam / NonSteam: Steam


Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/.%3A%3ASniper%3A%3A./80.72.40.110:27008/


Dlaczego TY .!: Dlaczego ja? Hmmm... Chciał bym pomóc adminom bo czasami ich nie ma a dużo ludzi gra nie czysto :)


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-6 h zależy od dnia :)


Kontakt: gg skype ts steam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znamy już się trochę, czasami bywasz za bardzo impulsywny, lecz to nie nawiązuje do tego, że kogoś obrażasz. Jesteś aktywny na serverze jak i na forum, zgłaszasz mi na Steam jak na serverze coś złego się dzieje. Jestem za tym abyś dostał admina na okres próbny 14 dni i wtedy okaże się czy się nadajesz powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak wszystkie wymagania spelnione a co do wyzywisk to sie denerwuje na siebie albo klase nigdy nie wyzywa graczy a dokladnie ja tego nie widzialem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bezkomfliktowy

 

Wiek

 

Steam

 

 

 

Same plusy no ale jako ze to może być twój pierwszy raz kiedy będziesz miał admina to jestem za adminem próbnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak może ostatnio Twoja aktywność na serwerze zmalała ale jesteś ogarnięty w miarę i uważam że na okres próby mógłbyś dostać :) Powodzenia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak :

 

-Aktywny

 

-Zgłasza cziterów

 

-Miły ;)

 

 

 

 

 

Btw. Smerf masz tylko 2 godziny na serwerze :) Więc następnym razem pomysl gdzie piszesz ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, znam go od czasu , gdy byłem jeszcze adminem CoD 200. Spełnia wymagania co jest bardzo ważne, ale tak jak pisał Lovo czasami jest zbyt impulsywny, ale myślę, że gdy będzie posiadał funkcję takie sytuacje nie zaistnieją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wierzę w Ciebie i twoje chęci że podołasz ze wszystkim i szybko się będziesz przyzwyczajać do nowej funkcji. Powodzenia

 

 

 

@ przyjęty ;D bd pisało jak forum się naprawi :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...