Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina - SuchyPL /poraz 2

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie:

 

 

 

Grałem specjalnie na nicku Jonathan, co by mnie ów admin nie poznał :)

 

Sytuacja miała miejsce gdy jeden gość (PszennyPrezentujeCev ) zajął sobie kampę i blokował - ma do tego prawo. Ja stanąłem przed nim i czekałem po prostu...

 

Wtedy za mną był admin, też próbując wbić i mówił że mam się odsunąć, bo mnie 'nie chce' w kampie. Jakbym był dobry to bym sie odsunął, ale że dziś dzień taki sobie to stałem dalej.

 

I SuchyPL zaczął mnie slapać aż zrobiło się miejsce dla niego a ja znalazłem się poza kampą. To 1 naruszenie.

 

Następnie jakimś cudem udało mi się wbić do tej kampy (mimo, ze admin nawet "na mnie" kładł lasery co by ułatwić mi grę he he).

 

I wtedy też sobie stałem, a ten kolega znów mnie slapnął bo tak mu się podobało...To 2 naruszenie.

 

 

 

Czy to nie jest naruszenie uprawnień administratora? Czy to nie jest utrudnianie gry innym? Od kiedy to admin może slapać człowieka za to, że gdzieś stoi?

 

Jeśli bym był na środku mapy to też mnie będzie slapał?

 

 

 

Jak już mówiłem, adminem nie może być ktoś, kto utrudnia innym grę, nadużywa uprawnień dla swojej korzyści i gra dla statystyk.

 

Znów nie widziałem przez 55 minut mojej gry, aby był na spectatorze - czyli, że on ma admina tylko po to, aby łatwiej mu się grało? To już lepiej dajcie mu vipa, ale nie admina.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Poniżej lista graczy obecnych na serwerze przy danej sytuacji.

 

72fbf060.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak Panie Bloo;) Jak bedziesz na serwie to dostaniesz bana za przeszkadzanie w grze, Prowokowanie i Wymyślanie Bajeczek.

 

 

 

Po 1. Blokowałes mnie przy pzestawianiu lasera przez co nie mogłem wyjsc z kampy w której byłem pierwszy . A mówiłem do ciebie 10 razy ty celowo stałeś !!

 

 

 

Po 2. Pszenny chiał zebym ja wszedł do kampy. Mowiłem do ciebie udawałeś Debila i pchałeś sie. Regulamin mówi  kto pierwszy, decyduje kto wchodzi. 

 

          TY dalej stales i sie nie dziw ze cie uderzylem. 

 

 

 

 

 

Bo to co ty celowo robisz to przeszkadzanie w grze i prowokowanie. Wiecej sie nie wypowiem w tym temacie.

 

 

 

Dziekuje.

 

 

 

Prosze o wypowiedzenie sie w tej sprawie Adminów Zombie. Czy ja nic nie robie na serwie Panie Bloo;) Zeby nie wyszło na to ze to ty nic nie robisz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Powiem tak Panie Bloo;) Jak bedziesz na serwie to dostaniesz bana za przeszkadzanie w grze, Prowokowanie i Wymyślanie Bajeczek."

 

 

 

Powiedzcie, czy to jest zachowanie godne admina? Straszenie? Serio?

 

 

 

 

 

"Po 1. Blokowałes mnie przy pzestawianiu lasera przez co nie mogłem wyjsc z kampy w której byłem pierwszy . A mówiłem do ciebie 10 razy ty celowo stałeś !!"

 

 

 

Nie, nie blokowałem tylko stałem przed Tobą - jest różnica? Jest.

 

 

 

 

 

"Po 2. Pszenny chiał zebym ja wszedł do kampy. Mowiłem do ciebie udawałeś Debila i pchałeś sie. Regulamin mówi  kto pierwszy, decyduje kto wchodzi. 

 

          TY dalej stales i sie nie dziw ze cie uderzylem. "

 

 

 

Nie ma to jak obrażać w konstruktywnej dyskusji, ale poziom Twoich wypowiedzi już chyba znamy.

 

Regulamin mówi dokładnie "pkt.8 8. Gracz, który pierwszy dobiegł do kampy, ma prawo ją blokować." Czyli Pszenny miał prawo mnie blokować, ale co Tobie wtedy do tego? Jakim prawem mnie slapnąłeś?

 

Znajdź mi punkt regulaminu upoważniający Cię do tego co zrobiłeś.

 

GRACZ może stać gdzie i kiedy chce, nie wolno blokować, OWSZEM, ale jako ZOMBIE - dojścia do kamp, w których znajdują się ludzie. Tak trudno to wywnioskować?

 

 

 

 

 

"Bo to co ty celowo robisz to przeszkadzanie w grze i prowokowanie. Wiecej sie nie wypowiem w tym temacie."

 

 

 

Jakbyś mógł to rozwiń tę wypowiedź? Na czym polegają moje prowokacje i utrudnianie gry? Hmmm? :)

 

 

 

 

 

"Prosze o wypowiedzenie sie w tej sprawie Adminów Zombie. Czy ja nic nie robie na serwie Panie Bloo;) Zeby nie wyszło na to ze to ty nic nie robisz..."

 

 

 

Ano widzisz, jeśli chcesz grać, to po prostu graj tak jak i ja, a nie że jesteś adminem nie wiadomo po co, skoro nie pomagasz innym...Cóż ja mam robić? Poinstruuj mnie proszę, bo widzę, że mam jakieś zadania dodatkowe na serwerze? :> Nie pcham się na admina, bo chce sobie TYLKO pograć, a nie użerać się z dzieciarnią - więc jeśli Ty nie dajesz rady na spokojnie wypełniać powierzonej Tobie funkcji, to znowu pytam po co Ci ona?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bloo :) na więcej razy rób screeny albo demko aby pokazać to administracji. Temat do zamknięcia coś mi się zdaję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Powiem tak Panie Bloo;) Jak bedziesz na serwie to dostaniesz bana za przeszkadzanie w grze, Prowokowanie i Wymyślanie Bajeczek."

 

 

 

Kolego, jeżeli Ty grozisz banem za tak irracjonalne rzeczy jak to, że ktoś napisał na Ciebie skargę (Twoje słowa są jednoznaczne) to pomyśl nad rezygnacją.

 

 

 

Jeżeli w najbliższym okresie nie będzie tutaj jakiegoś solidnego dowodu w postaci demka, screena czy może osoby, która potwierdzi Twoją wersję to temat zostanie zamknięty, a Ty otrzymasz warna za kolejną skargę bez pokazania konkretnego dowodziku.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostrzeżenie możecie dać, jeśli już musicie.

 

 

 

Ale:

 

1. Nie siedzę na serwerze specjalnie po to, aby nagrywać demka i robić ss przeciwko komuś, ja tylko chcę pograć bez utrudniania gry przez adminów.

 

    Po prostu zwróciłem uwagę na zachowanie tego admina, dowodem chyba jest sam fakt, iż nie zaprzecza moim słowom? No chyba, że ja żyję na innym świecie...

 

2. Tutaj poruszyłem identyczny problem (z już ex-adminem)   -   http://multi-head.pl/topic/19922-slap-za-wej%C5%9Bcie-do-kampy/

 

    Poczytajcie wypowiedzi Suchego w w/w temacie i sami dojdziecie do wniosku, że ma pewne problemy z interpretacją regulaminu - a teraz z jego egzekwowaniem.

 

 

 

Nie chcę nikogo wkurzać czy coś, po prostu irytują mnie takie zachowania ludzi, którzy powinni pomagać - zwłaszcza młodym graczom (których też na serwerze jest, jak mniemam, najwięcej).

 

Napisałem o tym na forum, bo często "nowi" admini żyją w przeświadczeniu, że są bezkarni, że można im wszystko - "bo co mi zrobisz?". Cwaniactwo trzeba tępić, tak myślę - a ja tylko chcę w tym pomóc.

 

Jeśli jednak uważacie to za nieistotne, to czekam na ostrzeżenie i zamknięcie tematu.

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się, że chcesz nam pomóc, ale skoro zakładasz skargę, to jakieś dowody powinieneś mieć. Jeśli nie chcesz nikogo nagrywać i robić ss'ów, to nie widzę sensu w zakładaniu kolejnych tematów. W pierwszym zdaniu punktu pierwszego zaprzeczasz sam sobie...Natomiast jeśli chodzi o Suchego, jakoś nie zauważyłem, aby przytakiwał każdej twojej wypowiedzi. Wręcz przeciwnie. Albo masz problemy z interpretacją jego zdań, albo jesteś czymś zaślepiony. Na pewno się nie dogadujecie. Dostrzegam twoje dobre intencje, ale na tym koło się zamyka. Zrozum, że nie możemy wyciągać konsekwencji wobec admina, jeśli nie ma na to konkretnych argumentów. Na słowo nikt nikomu nie uwierzy.

 

 

 

Suchy, o ile za przeszkadzanie możesz banować, tak z dalszą częścią wypowiedzi trochę cię poniosło. Rozumiem twoje twoje rozgoryczenie, ale mimo wszystko ranga do czegoś zobowiązuje.

 

 

 

Proponuję panowie wyjaśnić sobie wszystko na osobności, może wtedy dojdziecie do kompromisu. Pisanie skarg i wymiana poglądów w taki sposób do niczego nie prowadzi i zajeżdża trochę dziecinadą. Jak dobrze widać, nikt nikomu racji nie przyzna i prawdopodobnie trwałoby to w nieskończoność. Dlatego temat zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...