Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pare propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie bd sie tu rozpisywal napisze krotko . Te sugestie sa ode mnie i od graczy DD2+DM . Czesto rzucaja jakimis pomyslami. A z tego co mi wiadomo to do realizacji czegokolwiek trzeba sie bardzo dlugo naczekac ..

 

 

 

Jestem otwarty na Wasze opinie. Co do spisu to w paru przypadkach to moze byc tylko pomysl a brak owego pluginu. Wiec prosze/prosimy rowniez o wyrozumialosc. :)

 

 

 

I CO WAZNE - WYBACZCIE ALE TO JEST LEKKI SPIS TYLKO. NIE PRZEGLADALEM FORUM . Z PEWNOSCIA DUZA CZESC Z OWEGO SPISU BEDZIE JUZ NA FORUM BO GLOSNO O NICH JEST . A WIEC : LOOZ&CHILLOUT :))

 

 

 

1.Usuniecie auto-lamy.

 

Jest to po prostu do d**py bron , i praktycznie kazdego z nas irytuje osoba kampiaca z tym czyms .

 

2.Usuniecie podstawowego pistoletu przy wyborze .

 

Jezeli ktos chce pograc dgl to chce miec tyko dgl a nie podstawe glock/usp i deagle.

 

3.Rozmowa z Koxem wyszla pozytywnie na temat Rang.

 

Rangi w stylu bf2 lecz bez tych wszystkich bonusow. Po prostu X zabic to Y ranga. ( Takie male urozmaicenie). Ew. jakies odznaki w stylu ala CSS.Lecz bez nagrody za wbicie. Sam fakt za odznake.

 

4.Reset rankingu raz a porzadny.

 

Ranking mozna restartowac np co miesiac , i jakas nagroda za top 1/2/3 ?. Slot/Vip ( chodz to co posiada to parodia .. z diablo moda)/Adma z mala iloscia flag. Albo od Was jakis pomysl.

 

5.Strefy rashu na respach.

 

Strefy rashu ktore blokowalyby kampienie na respach. Obok skrzyni na respie tt , ostre kampienie bsowo A . Jest pare miejsc glownych ( Nie mowie tu o respach na b/anarchia/przed trupem)

 

6.Aktywnosc.

 

Tak wiem , wiem . Jest praca/szkola.Nie kazdy zawsze moze .Ale odrobinke czesciej prosilibysmy zagladac na serverek :D.Tu pochwalka dla  Intel/Koxu/Bio/Upalony.Po msg szybka reakcja za co dziekujemy :).

 

7.Wylaczenie tego czegos :D

 

Chodzi mi tu o te Multi-Kill, Monster-Kill, Head-Shot  itp. To jest DM , czesto to sie wbija , i przeszkadza w rozmowach przez mic . :)

 

8.Zmiana napisu.

 

Za zabicie z knife jest dosc duze info. Proponowalbym to ciut zmniejszyc. :) - Kogz

 

9.Dodatnie map.

 

Nie zawsze to jest dobry pomysl ale mozna dodac inferno/train/nuke . Mozna jakies glosowanie zrobic. Ew. inne mapy. Sugestie moje bo po prostu lubie esl maps <33

 

10.Wylaczenie latarek calkowicie.

 

To mysle ze jest do realizacji. Duzo graczy narzeka ze to ich laguje , sporo osob robi to " przypadkowo ".

 

11.Real dzieki za przypomnienie :*

 

Przenikanie przez wlasny team. KAZDY ale to KAZDY sie PATOLOGICZNIE bloczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z punktem 2,3 ( a jeśli chodzi o te rangi to ja proponuje żeby w lewym górnym rogu były rangi np pierwsza by była Lama 0 zabójstw i jeszcze zgony i potem amator ... itp.) 4, a 5? po co to jak jest full serwer to TT jest przed tym wejściem na trupa górnego a CT próbuje raszować xD w sensie przebicia się i skampienia u TT na respie więc nie wiem po co ta propozycja ;) 7 - też sie zgodze, ale jednak fajnie jest strzelić bańke i usłyszeć ten zajebisty dźwięk :P 8 - jest normalny ten napis (napewno nie na cały ekran, jak ktoś to kiedyś ujął... A wgl to te zabicia z noża nie są częste. 9 nie potrzebna niech zostanie odd2 :P Latarka ? To po co ich używają ? Co do punktu 11 może być, chociaż to juz nie będzie prawdziwa gra tylko wielka kupa z pluginami .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Byl już taki temat i auto-lama nie zostanie usunięta

 

2. Pistole w najbliszym czasie będzie usunięty

 

3.Odpada to jest dd2+dm nie jakieś bf2 to odpada na 100%

 

4. To jest dobra propozycja jestem za

 

5. Dobrze jest tak jak jest respy są dobrze porozmieszczane.

 

6. ---

 

7.Jest dobrze tak jak jest nic nie zmieniać

 

8.Będzie to zmiejszone w najbliszym czasie

 

9.jest ankieta co do tego poczekamy na wyniki

 

10.---

 

11.Jestem za było by to bardzo pomocne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Temat dużo razy poruszany i Auto-lama nie zostanie usunięta.

 

2.Temat też dużo razy poruszany i najprawdopodobniej zostanie usunięty.

 

3.Jestem jak najbardziej Za. Można dodać takie rangi, ale żeby nic nie dodawały.

 

4.Jestem ZA.

 

5.Jak dla mnie może zostać jak jest teraz.

 

6.Każdy z adminów ma własnie życie i nie da razy przebywać ciągle na serwerze.

 

7.Mi akurat to nie przeszkadza, może zostać.

 

8.Raczej napisy zostaną usunięte.

 

9.Ankieta już jest i najprawdopodobniej jakieś mapy zostaną wgrane.

 

10.Mi akurat latarka nie przeszkadza i może zostać.

 

11.Również jestem Za.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Fajnie jakby usuneli, ale pewnie nie usuną.

 

2. Tak.

 

3. Może być.

 

4. Tak, chociaż ja tam gram na kilku nickach i mam wywalone na rank.

 

5. Strefa raszu? To jest DM i tu ma być rzeźnia.

 

6.Raz można zagrać cały dzień, a raz ani minuty.

 

7.Tak, im mniej wszystkiego na serwie tym lepiej.

 

8.Tak, bo ten napis zastawia połowe ekranu.

 

9. NIEEEEEEEEEEEEEEE! Mało jest serwerów typowo DM+DD2.

 

10.Tak.

 

11.Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Bron jak bron nie widzę powodu żeby była potrzeba ja usuwać - Nie

 

2. Mi to akurat nie przeszkadza ze mam quick swap no ale niech usuną - Tak

 

3. Kolejny plugin na który gracze nie będą zwracać uwagi a będzie zwalniał maszynę - Nie

 

4. Konkurs TOP15 rozpocznie się 10/02 - Tak

 

5. Kampi się to źle, rashuje się to tez źle wam jest - Nie

 

6. Myślę ze zostało to już znacznie poprawione

 

7. Nie przeszkadza to - Nie

 

8. Myślę ze można to usunąć w całości nie wygląda to fajnie a wręcz przeciwnie rozprasza - Tak

 

9. Serwer się rozkręca, przybywa nowych graczy i graja tutaj dlatego ze jest to właśnie ODD2+DM - Nie

 

10. Latarka mi nie laguje ani nie przeszkadza lecz zauważyłem ze gracze narzekają - Tak

 

11. Zostało to dodane na serwer

 

 

 

Serwer będzie przechodził prace techniczne w weekend wiec czekajmy jak zastaniemy serwer po zakończeniu owych prac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Witam , nie bd sie tu rozpisywal napisze krotko . Te sugestie sa ode mnie i od graczy DD2+DM . Czesto rzucaja jakimis pomyslami. A z tego co mi wiadomo to do realizacji czegokolwiek trzeba sie bardzo dlugo naczekac ..

 

 

 

Jestem otwarty na Wasze opinie. Co do spisu to w paru przypadkach to moze byc tylko pomysl a brak owego pluginu. Wiec prosze/prosimy rowniez o wyrozumialosc. :)

 

 

 

I CO WAZNE - WYBACZCIE ALE TO JEST LEKKI SPIS TYLKO. NIE PRZEGLADALEM FORUM . Z PEWNOSCIA DUZA CZESC Z OWEGO SPISU BEDZIE JUZ NA FORUM BO GLOSNO O NICH JEST . A WIEC : LOOZ&CHILLOUT :))

 

 

 

1.Usuniecie auto-lamy.

 

Jest to po prostu do d**py bron , i praktycznie kazdego z nas irytuje osoba kampiaca z tym czyms .

 

2.Usuniecie podstawowego pistoletu przy wyborze .

 

Jezeli ktos chce pograc dgl to chce miec tyko dgl a nie podstawe glock/usp i deagle.

 

3.Rozmowa z Koxem wyszla pozytywnie na temat Rang.

 

Rangi w stylu bf2 lecz bez tych wszystkich bonusow. Po prostu X zabic to Y ranga. ( Takie male urozmaicenie). Ew. jakies odznaki w stylu ala CSS.Lecz bez nagrody za wbicie. Sam fakt za odznake.

 

4.Reset rankingu raz a porzadny.

 

Ranking mozna restartowac np co miesiac , i jakas nagroda za top 1/2/3 ?. Slot/Vip ( chodz to co posiada to parodia .. z diablo moda)/Adma z mala iloscia flag. Albo od Was jakis pomysl.

 

5.Strefy rashu na respach.

 

Strefy rashu ktore blokowalyby kampienie na respach. Obok skrzyni na respie tt , ostre kampienie bsowo A . Jest pare miejsc glownych ( Nie mowie tu o respach na b/anarchia/przed trupem)

 

6.Aktywnosc.

 

Tak wiem , wiem . Jest praca/szkola.Nie kazdy zawsze moze .Ale odrobinke czesciej prosilibysmy zagladac na serverek :D.Tu pochwalka dla  Intel/Koxu/Bio/Upalony.Po msg szybka reakcja za co dziekujemy :).

 

7.Wylaczenie tego czegos :D

 

Chodzi mi tu o te Multi-Kill, Monster-Kill, Head-Shot  itp. To jest DM , czesto to sie wbija , i przeszkadza w rozmowach przez mic . :)

 

8.Zmiana napisu.

 

Za zabicie z knife jest dosc duze info. Proponowalbym to ciut zmniejszyc. :) - Kogz

 

9.Dodatnie map.

 

Nie zawsze to jest dobry pomysl ale mozna dodac inferno/train/nuke . Mozna jakies glosowanie zrobic. Ew. inne mapy. Sugestie moje bo po prostu lubie esl maps <33

 

10.Wylaczenie latarek calkowicie.

 

To mysle ze jest do realizacji. Duzo graczy narzeka ze to ich laguje , sporo osob robi to " przypadkowo ".

 

11.Real dzieki za przypomnienie :*

 

Przenikanie przez wlasny team. KAZDY ale to KAZDY sie PATOLOGICZNIE bloczy.

 

 

 

 

1. Na NIE. To jest broń w CS. Tak jak każdy, Ty też jej możesz używać.

 

2. Jestem za. Lecz mi to nie przeszkadza.

 

3. Ranga może być. Typu lamus, wieśniak itp. gdzieś to kiedyś widziałem. Ale To DM Wiadomo zwiększyć ilość fragów za zmianę rangi.

 

4. Można.

 

5. Nie wiem.

 

6. ------

 

7. Jak najbardziej na TAK, przeszkadza to max.

 

8. Jak najbardziej na TAK

 

9. Nie wiem. To jest Only de_dyst2 DM. I tak już pewnie zostanie. Mi tam pasuje, bo to moja ulubiona mapka. 

 

10. Jestem za.

 

11. To już jest. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Odpada

 

2. Pistole w najbliszym czasie będzie usunięty

 

3.Odpada

 

4. Pomyślimy

 

5. Pomyślimy

 

6. Sprawdzam na bierząco

 

7.Zostaje

 

8.Będzie to zmiejszone w najbliszym czasie

 

9.Czas pokaże

 

10.Nie ma takiej opcji.

 

11.Jest wgrane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...