Skocz do zawartości
bydlak

[PRZYJĘTY]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Bydlak*

 

Wiek:23

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Tak mam doświadczenie, nie raz byłem adminem jak i miałem własną sieć

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10 Nie będę przesadzał

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametrack...2.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!:Jestem miłą i kulturalna osoba, myślę ze na pewno dużo pomogę jak i się bardzo przydam

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Bardzo dużo poświęcam czasu na tą gre :) będzie od 3/5 godzin

 

Kontakt:Pw, GG, Steam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na Tak poniewasz Chlopak  zna sie na tym  i c spami na steam no i  w nocy :D

 

-Aktywnosc Jest

 

-Wiek Jest

 

-Steam jest

 

 trzymam kciuki.<3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, ponieważ mało wchodzisz na ts może nie jest to wymagane ale słaby kontakt z graczami to słaby pomysł. Przykładem kultury też nie raz nie świecisz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, nie wbijasz na ts'a wiem że nie jest obowiązkowy ale to pomaga się komunikować  i mało kontaktujesz się z innymi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Który z was widział gdzieś w wymaganiach "Stałe przebywanie na ts'ie"?

 

Jeżeli jest na serverze to na 100% piszę na bynajmniej sayu, a może steamie czy innych komunikatorach z graczami.

 

Nie ma możliwości by z nikim nic nie pisał przegrywając masę czasu na naszym serverze więc wasze posty to absurdalny spam.

 

Ja ani zapewne każdy o dobrym wzroku nie widział takiego czegoś czyli wasze zdanie jest nieuzasadnione więc należy się warn? 

 

Czyż nie tak?

 

Bydlak jest stałym graczem, grał tu kiedyś i gra po dziś. Jego czas to jest przykład tego, że jest lojalny i systematyczny. Co do kultury dawno nie widziałem wybryków z jego strony co oznacza, że się poprawiła. Reszta warunków poprawnie spełniona.

 

 

 

Jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...