Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sugestie zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

 

 

 

Nie gram w CS-a już tak często jak kiedyś ale ostatnio jestem u Was częstym bywalcem. Przegrałem już trochę godzin i mam kilka propozycji:

 

  • Według mnie, warto byłoby dodać na serwerze niekończoncą się amunicję. Byłoby to duże udogodnienie ponieważ gracze nie musieliby szukać broni po wyczerpaniu ammo.
  • Usunięcie kilku pisteletów z ekwipunku. Obecnie przy wyborze broni można wybrać pistolet. Niestety, podstawowa broń w CT lub T zawsze pozostaje w ekwipunku co sprawia, że przy próbie szybkiego wyjęcia pistoletu trzeba klikąć 2 razy co spowalnia czas reakcji.
  • Usunięcie komunikatu przy zabiciu z noża. Jeżeli gracz zabije kogoś z noża pojawia się komunikat prawie na cały ekran, który ogranicza widoczność. Wg mnie "dziabnął mnie wystarczy".
  • OPCJONALNIE: Wartym zastanowienia się jest oddanie kilku punktów HP po zabiciu gracza. Nie chodzi o nieśmiertelność ale o jakiś bonus np. za HS'a albo za jakiś killstreak - cokolwiek. Powiedzmy, że za HS'a gracz otrzymywałby +10HP z uwagą, że HP gracza nie może przekroczyć 100HP. Drugim wyjściem z sytuacji są rozmieszczone apteczek z Half-Life-a na mapach o ile nie pożerałoby to zasobów serwera.

Jestem ciekawy jakie macie opinie na ten temat. 

 

Z pozdrowieniami,

 

Rozq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 punkt można to dodać

 

2 punkt jestem za usunięciem masz racje to przeszkadza

 

3 punkt to też można zrobic

 

4 punkt odpada chcesz dostawać życie za zabicie kup sobie VIpa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...