Skocz do zawartości
Teez.

[ODRZUCONE]podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TeeZ[w#Y]

Wiek:15

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem 2 latka temu na jednej serwerowni, ale niestety serwery upadły bo zbankrutowały :/

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 na pewno ogarne ;)

Staż w CS-sie: 4 lata

Steam / NonSteam: NonSteam, o Steam staram się codziennie. Mój tata nie ma na razie karty, a brat 22 letni jest w Warszawie na studiach i ma wrócić za miesiąc przed feriami i ewentualnie on by mi mógł kupić, więc Steam na pewno się pojawi.

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/teezv12/

Dlaczego TY .!: Ponieważ ja zazwyczaj gram wieczorami lub od razu po szkole, może sie zdarzyć że wejde nocą. Raz była taka sytuacja że było dwóch odpałów na aimie i serwer sie skurczył do 10 osób [a to był piątek ;)]

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:no to mówiłem nocami to gram b. dużo po szkole to wejdę na 30min-1h to mógłbym też patrolować. a nie koniecznie grać.

Kontakt:gg, a właśnie wczoraj w nocy ogarniałem teamspeak'a i myśle, że w najbliższym czasie pojawie się na ts no i jeszcze skype :) I myśle, że w najbliższym czasie steam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie masz 16 lat.

 

2. Nie masz Steam

 

3. Masz przegrane niecałe 15 godzin czyli tyle co old wbija w jeden dzień.

 

 

 

Wymagania są po to by je spełniać a nie naginać.

 

 

 

Jestem na Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:
Brak Steam.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...