Skocz do zawartości
Gość

DOdawanie punktow

Rekomendowane odpowiedzi

dodawanie punktow jest męczonce  bo jak tos zrobi reset statów a ma 300 lvl to musi 600 razy przycisk mozna zrobic cos takiego ze dodaje

 

1 po ile daje czyli np. uslamy po ile +1,5,10 i np 100 punktów

 

a potem na 2345 reszta inte itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za tym jak ktoś ma 200lvl i 400 stat i ma dodawalc po 1 to mozna kur***y dostac to chociasz 2  fajne by bylo chocisz po 2 :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za tym pomysłem sam nieraz resetowałem umiejętności powyżej 200 lvl zajmuje to dużo czasu i po prostu wkurza jak masz lvl 300 to reset wszystkich statów zajmuje 2 rundy jak nie więcej ja bym dal dodawanie po 2 i po 10 by było najlepsze i na pewno szybsze :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możecie sobie być za, przeciw, badź wql się nie wypowiadać. Prawda jest taka, że od 3 miesięcy obiecywany był nowy (ładnie działający), z bonusami, potrzebnymi pluginami i ogarniętymi klasami.

 

 

 

Jak widać administracja tylko dużo gada, a efektów nie ma. Ja już się nawet nie nastawiam na to, że będzie tu można kiedyś normlanie pograć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kindziak tutaj Ci niestety przyznam rację, lecz jeżeli jesteś tak ambitny i umiejętny to zapraszam serdecznie do zaoferowania pomocy w poprawie servera. Każda para rąk za pewne by się przydała.

 

Sam pomysł jest dobry i jestem jak najbardziej za ponieważ od 100lvl przy resecie robią się schody z dodawaniem punktów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie raz i nie dwa proponowałem Aquaxowi pomoc jak również chciałem dać konktakt do osób, które nie drogo w 2-3 wszystko by tu ogarneły. Aquax wybrał inaczej to teraz już nie mój problem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem Za ale do póki nie zostaną naprawione obecne bugi to jeszcze bardziej serwer się zbuguje .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja też jestem za tylko, że było już wiele takich tematów i żaden z nich nie przyniósł rezultatu, a Administracja chyba to olewa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...